kppp - en to lv translation catalogue (407 entries)

en: &Edit...
lv: &Rediģēt...

en: Allows you to modify the selected account
lv: Ļauj jums mainīt izvēlēto kontu

en: &New...
lv: &Jauns...

en: Create a new dialup connection
    to the Internet
lv: Izveido jaunu iezvanpieejas interneta
    pieslēgumu

en: Co&py
lv: &Kopēt

en: Makes a copy of the selected account. All
    settings of the selected account are copied
    to a new account that you can modify to fit your
    needs
lv: Izveido izvēlētā konta kopiju. Visi
    izvēlētā konta iestatījumi tiks
    nokopētu jaunā kontā, kuru jūs
    varēsiet pielāgot savām vajadzībām

en: De&lete
lv: &Dzēst

en: <p>Deletes the selected account
    
    <font color="red"><b>Use with care!</b></font>
lv: <p>Izdzēš izvēlēto kontu
    
    <font color="red"><b>Lietojiet uzmanīgi!</b></font>

en: Phone costs:
lv: Telefona izmaksas:

en: <p>This shows the accumulated phone costs
    for the selected account.
    
    <b>Important</b>: If you have more than one 
    account - beware, this is <b>NOT</b> the sum 
    of the phone costs of all your accounts!
lv: <p>Šis parāda izvēlētā konta kopējās
     telefona izmaksas.
    
    <b>Svarīgi</b>: ja jums ir vairāk nekā viens konts - 
    uzmanieties, šī <b>NAV</b> visu 
    kontu telefona izmaksu summa!

en: Volume:
lv: Apjoms:

en: <p>This shows the number of bytes transferred
    for the selected account (not for all of your
    accounts. You can select what to display in
    the accounting dialog.
    
    <a href="#volaccounting">More on volume accounting</a>
lv: <p>Šis parāda pārsūtīto datu apjomu baitos,
    izmantojot šo kontu (nevis visos kontos kopā).
    Jūs varat izvēlēties, ko rādīt uzskaites dialogā.
    
    <a href="#volaccounting">Vairāk par apjoma uzskaiti</a>

en: &Reset...
lv: &Nomest...

en: &View Logs
lv: &Skatīt žurnālu

en: Maximum number of accounts reached.
lv: Sasniegs maksimālais kontu skaits.

en: Do you want to use the wizard to create the new account or the standard, dialog-based setup?
    The wizard is easier and sufficient in most cases. If you need very special settings, you might want to try the standard, dialog-based setup.
lv: Vai vēlaties jauna konta izveidošanai izmantot vedni, vai standarta iestatījumu dialogu?
    Vednis ir vieglāk lietojams un vairumā gadījumu pietiekams. Ja jums nepieciešami īpaši iestatījumi, mēģiniet izmantot iestatījumu dialogu.

en: Create New Account
lv: Veidot jaunu kontu

en: &Wizard
lv: &Vednis

en: &Manual Setup
lv: &Manuāla konfigurēšana

en: No account selected.
lv: Nav izvēlēts konts.

en: Are you sure you want to delete
    the account "%1"?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst
    kontu "%1"?

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: New Account
lv: Jauns konts

en: Edit Account:
lv: Rediģēt kontu:

en: Dial
lv: Zvanīšana

en: Dial Setup
lv: Zvanīšanas iestatījumi

en: IP Setup
lv: IP iestatījumi

en: Gateway
lv: Vārteja

en: Gateway Setup
lv: Vārtejas iestatījumi

en: DNS Servers
lv: DNS serveri

en: Login Script
lv: Pieslēgšanās skripts

en: Edit Login Script
lv: Rediģēt pieslēgšanās skriptu

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Execute Programs
lv: Izpildīt programmas

en: Accounting
lv: Uzskaite

en: You must enter a unique
    account name
lv: Jums jāievada unikāls konta 
    nosaukums

en: Login script has unbalanced loop Start/End
lv: Pieslēgšanās skripts satur neaizvērtu cikla sākumu/beigas

en: Byte
lv: Baits

en: Reset Accounting
lv: Nomest uzskaiti

en: What to Reset
lv: Ko nomest

en: Reset the accumulated p&hone costs
lv: Nomest telefona &izmaksas

en: Check this to set the phone costs
    to zero. Typically you will want to
    do this once a month.
lv: Iezīmējiet šo, lai nomestu telefona
    izmaksas uz nulli. Parasti to dara
    reizi mēnesī.

en: Reset &volume accounting
lv: Nomest &apjoma uzskaiti

en: Check this to set the volume accounting
    to zero. Typically you will want to do this
    once a month.
lv: Iezīmējiet šo, lai nomestu pārsūtīto
    apjomu uz nulli. Parasti to dara
    reizi mēnesī.

en: &Enable accounting
lv: &Ieslēgt uzskaiti

en: Check for rule updates
lv: Pārbaudīt, vai nav atjaunoti noteikumi

en: Selected:
lv: Izvēlēts:

en: Volume accounting:
lv: Apjoma uzskaite:

en: No Accounting
lv: Nav uzskaites

en: Bytes In
lv: Baiti iekšā

en: Bytes Out
lv: Baiti ārā

en: Bytes In & Out
lv: Baiti iekšā un ārā

en: Available Rules
lv: Pieejamie noteikumi

en: (none)
lv: (nav)

en: Connecting to:
lv: Pieslēdzas pie:

en: Unable to create modem lock file.
lv: Neizdevās izveidot modema slēgšanas failu.

en: Looking for modem...
lv: Meklē modemu...

en: &Log
lv: Ž&urnāls

en: Connecting to: %1
lv: Pieslēdzas pie: %1

en: Running pre-startup command...
lv: Darbina pirms-sākšanas komandu...

en: Modem device is locked.
lv: Modema ierīce ir slēgta.

en: Initializing modem...
lv: Inicializē modemu...

en: Setting
lv: Iestata

en: Setting speaker volume...
lv: Iestata skaļruņa skaļumu...

en: Turning off dial tone waiting...
lv: Atslēdz zvanīšanas toņa gaidīšanu...

en: Waiting for callback...
lv: Gaida atzvanu...

en: Dialing %1
lv: Zvana %1

en: Line busy. Hanging up...
lv: Līnija aizņemta. Noliek klausuli...

en: Line busy. Waiting: %1 seconds
lv: Līnija aizņemta. Gaida: %1 sekundes

en: No Dial Tone
lv: Nav zvanīšanas toņa

en: No carrier. Waiting: %1 seconds
lv: Nav nesēja. Gaida: %1 sekundes

en: No Carrier
lv: Nav nesēja

en: Digital Line Protection Detected.
lv: Noteikta digitālās līnijas aizsardzība.

en: A Digital Line Protection (DLP) error response has been detected.
    Please disconnect the phone line.
    
    Do NOT connect this modem to a digital phone line or the modem could get permanently damaged
lv: Tika saņemta Digitālās Līnijas Aizsardzības (DLP) kļūdas atbilde.
    Lūdzu, atvienojiet telefona līniju.
    
    NEPIEVIENOJIET šo modēmu pie digitālās telefona līnijas vai jūsu modems var tikt bojāts

en: Scanning %1
lv: Skenē %1

en: Saving %1
lv: Saglabā %1

en: Sending %1
lv: Nosūta %1

en: Expecting %1
lv: Sagaida %1

en: Pause %1 seconds
lv: %1 sekunžu pauze

en: Timeout %1 seconds
lv: %1 sekunžu noildze

en: Hangup
lv: Nolikt klausuli

en: Answer
lv: Atbilde

en: Password %1
lv: Parole %1

en: Prompting %1
lv: Vaicā %1

en: PW Prompt %1
lv: Paroles ievads %1

en: Loop Start %1
lv: Sāk ciklu %1

en: ERROR: Nested too deep, ignored.
lv: KĻŪDA: Pārāk dziļa iekļaušana, ignorē.

en: Loops nested too deeply.
lv: Cikli pārāk dziļi viens otrā.

en: Loop End %1
lv: Cikla beigas %1

en: LoopEnd without matching Start. Line: %1
lv: Cikla beigas bez atbilstoša sākums. %1. rinda.

en: Starting pppd...
lv: Palaiž pppd...

en: Scan Var: %1
lv: Sken. mainīgais: %1

en: Found: %1
lv: Atrasts: %1

en: Looping: %1
lv: Ciklo: %1

en: One moment please...
lv: Lūdzu, uzgaidiet...

en: Script timed out.
lv: Skripta noildze.

en: Scanning: %1
lv: Skenē: %1

en: Expecting: %1
lv: Sagaida: %1

en: Logging on to network...
lv: Pieslēdzas tīklam...

en: Running startup command...
lv: Darbina sākšanas komandu...

en: Done
lv: Pabeigts

en: None
lv: Nav

en: Hardware [CRTSCTS]
lv: Aparatūras [CRTSCTS]

en: pppd command + command-line arguments exceed 2024 characters in length.
lv: pppd komanda + komandrindas parametri kopumā pārsniedz 2024 simbolu garumu.

en: Connected at:
lv: Pieslēdzies pie:

en: Time connected:
lv: Pieslēguma ilgums:

en: Session bill:
lv: Sesijas izmaksas:

en: Total bill:
lv: Kopējās izmaksas:

en: &Disconnect
lv: &Atslēgties

en: De&tails
lv: De&taļas

en: Connection: %1
    Connected at: %2
    Time connected: %3
lv: Pieslēgums: %1
    Pieslēdzies pie: %2
    Pieslēguma ilgums: %3

en: 
    Session Bill: %1
    Total Bill: %2
lv: 
    Sesijas izmaksas: %1
    Kopējās izmaksas: %2

en: Login Script Debug Window
lv: Pieslēgšanās skripta atkļūdošanas logs

en: &Close
lv: &Aizvērt

en: Details
lv: Detaļas

en: Disconnect
lv: Atslēgties

en: Connection &name:
lv: Pieslēguma &nosaukums:

en: Type in a unique name for this connection
lv: Ievadiet unikālu šī pieslēguma nosaukumu

en: P&hone number:
lv: &Telefona numurs:

en: &Add...
lv: &Pievienot...

en: &Remove
lv: &Izņemt

en: <p>Specifies the phone numbers to dial. You
    can supply multiple numbers here, simply
    click on "Add". You can arrange the
    order the numbers are tried by using the
    arrow buttons.
    
    When a number is busy or fails, <i>kppp</i> will 
    try the next number and so on
lv: <p>Norāda zvanāmos telefona numurus. Jūs
    varat šeit norādīt vairākus numurus, nospiežot
    pogu 'Pievienot'. Telefona numuru kārtību var
    mainīt ar bultu pogām.
    
    Ja kāds numurs ir aizņemts, vai neizdodas pieslēgties,
    <i>kppp</i> mēģinās nākamos numurus.

en: A&uthentication:
lv: A&utentificēšana:

en: Script-based
lv: Ar skriptu

en: Terminal-based
lv: Ar termināli

en: <p>Specifies the method used to identify yourself to
    the PPP server. Most universities still use
    <b>Terminal</b>- or <b>Script</b>-based authentication,
    while most ISP use <b>PAP</b> and/or <b>CHAP</b>. If
    unsure, contact your ISP.
    
    If you can choose between PAP and CHAP,
    choose CHAP, because it is much safer. If you do not know
    whether PAP or CHAP is right, choose PAP/CHAP.
lv: <p>Norāda, ar kādu metodi PPP serverim identificēt lietotāju.
    Vairums universitāšu joprojām lieto
     <b>Termināļa</b>- vai <b>Skripta</b>-balstītu autentificēšanu,
    bet vairums interneta piegādātāju lieto <b>PAP</b> un/vai <b>CHAP</b>.
    Ja neesat drošs, sazinieties ar jūsu interneta piegādātāju.
    
    Ja varat izvēlēties starp PAP un CHAP,
    izvēlieties daudz drošāko CHAP. Ja nezināt, kurš no tiem ir īstais,
    izvēlieties PAP/CHAP.

en: Store &password
lv: Saglabāt &paroli

en: <p>When this is turned on, your ISP password
    will be saved in <i>kppp</i>'s config file, so
    you do not need to type it in every time.
    
    <b><font color="red">Warning:</font> your password will be stored as
    plain text in the config file, which is
    readable only to you. Make sure nobody
    gains access to this file!
lv: <p>Ieslēdzot šo, jūsu interneta piegādātāja parole
    tiks kaglabāta <i>kppp</i> konfigurācijas failā
    un jums tā katru reizi nebūs jāievada.
    
    <b><font color="red">Brīdinājums:</font> jūsu parole tiks glabāta
    konfigrācijas failā atklātā tekstā, šo failu varēsiet nolasīt
    tikai jūs. Pārliecinieties, ka neviens
    nepiekļūst šim failam!

en: &Callback type:
lv: &Atzvana tips:

en: Administrator-defined
lv: Administratora definēts

en: User-defined
lv: Lietotāja definēts

en: Callback type
lv: Atzvana tips

en: Call&back number:
lv: A&tzvana numurs:

en: Callback phone number
lv: Atzvana telefona numurs

en: Customize &pppd Arguments...
lv: Pielāgot &pppd parametrus...

en: Here you can select commands to run at certain stages of the
    connection. The commands are run with your real user id, so
    you cannot run any commands here requiring root permissions
    (unless, of course, you are root).
    
    Be sure to supply the whole path to the program otherwise
    kppp might be unable to find it.
lv: Šeit varat izvēlēties, kādas komandas palaist dažādās pieslēgšanās
    stadijās. Komandas tiks palaistas ar jūsu lietotāja id, tāpēc
    jūs nevarat darbināt komandas, kam nepieciešamas root atļaujas
    (izņemot, protams, ja jūs esiet root).
    
    Pārliecinieties, ka norādīts komandas pilns ceļš, citādi
    kppp var to neatrast.

en: &Before connect:
lv: &Pirms pieslēgšanās

en: Allows you to run a program <b>before</b> a connection
    is established. It is called immediately before
    dialing has begun.
    
    This might be useful, e.g. to stop HylaFAX blocking the
    modem.
lv: Ļauj palaist komandu <b>pirms</b> savienojuma
    izveidošanas. To palaiž tieši pirms zvanīšanas.
    
    Šis var noderēt, piemēram, lai novērstu, ka HylaFAX bloķē
    modēmu.

en: &Upon connect:
lv: Pē&c pieslēgšanās:

en: Allows you to run a program <b>after</b> a connection
    is established. When your program is called, all
    preparations for an Internet connection are finished.
    
    Very useful for fetching mail and news
lv: Ļauj palaist komandu <b>pēc</b> savienojuma
    izveidošanas. To palaiž, kad ir pabeigtas visas
    pieslēgšanās darbības.
    
    Noder pasta un ziņu lejupielādei

en: Before &disconnect:
lv: Pirms &atslēgšanās:

en: Allows you to run a program <b>before</b> a connection
    is closed. The connection will stay open until
    the program exits.
lv: Ļauj palaist komandu <b>pirms</b> savienojuma
    pārtraukšanas. Savienojums paliks atvērts, līdz
    šī komanda beidz darbu.

en: U&pon disconnect:
lv: Pēc a&tslēgšanās:

en: Allows you to run a program <b>after</b> a connection
    has been closed.
lv: Ļauj palaist komandu <b>pēc</b> savienojuma
    pārtraukšanas.

en: C&onfiguration
lv: &Konfigurācija

en: Dynamic IP address
lv: Dinamiskā IP Adrese

en: Select this option when your computer gets an
    internet address (IP) every time a
    connection is made.
    
    Almost every Internet Service Provider uses
    this method, so this should be turned on.
lv: Izvēlieties šo variantu, ja jūsu dators katrā
    pieslēgšanās reizē saņem jaunu
    interneta adresi (IP).
    
    Šo metodi izmanto gandrīz visi interneta piegādātāji,
    tāpēc šim vajadzētu būt ieslēgtam.

en: Static IP address
lv: Statiskā IP adrese

en: Select this option when your computer has a
    fixed internet address (IP). Most computers
    do not have one, so you should probably select
    dynamic IP addressing unless you know what you
    are doing.
lv: Izvēlieties šo variantu, ja jūsu datoram ir
    fiksēta interneta adrese (IP). Vairumam
    datoru nav tādas, tāpēc jums visdrīzāk
    vajadzētu izvēlēties dinamisko IP adresi,
    izņemot, ja jūs tiešām zināt, ko darāt.

en: &IP address:
lv: &IP adrese:

en: If your computer has a permanent internet
    address, you must supply your IP address here.
lv: Ja jūsu datoram ir pastāvīga internet
    adrese, tad ievadiet to šeit.

en: &Subnet mask:
lv: &Apakštīkla maska:

en: <p>If your computer has a static Internet address,
    you must supply a network mask here. In almost
    all cases this netmask will be <b>255.255.255.0</b>,
    but your mileage may vary.
    
    If unsure, contact your Internet Service Provider
lv: <p>Ja jūsu datoram ir statiska Interneta addrese,
    tad šeit jānorāda tīkla maska. Gandrīz vienmēr tā ir
    <b>255.255.255.0</b>,
    bet var būt arī citas.
    
    Ja nezināt, ko šeit rakstīt, sazinieties ar
    jūsu internet piegādātāju

en: &Auto-configure hostname from this IP
lv: &Automātiski konfigurēt datora nosaukumu no šīs IP

en: <p>Whenever you connect, this reconfigures
    your hostname to match the IP address you
    got from the PPP server. This may be useful
    if you need to use a protocol which depends
    on this information, but it can also cause several
    <a href="kppp-7.html#autohostname">problems</a>.
    
    Do not enable this unless you really need it.
lv: <p>Šis katrā pieslēgšanās reizē nomaina jūsu
    datora nosaukumu atbilstoši no PPP servera
    saņemtajai IP adresei. Tas var noderēt, ja nepieciešams
    izmantot kādu protokolu, kas atkarīgs no šīs
    informācijas, bet tas var izraisīt arī dažas
    <a href="kppp-7.html#autohostname">problēmas</a>.
    
    Nelietojiet šo, izņemot, ja ziniet, ko darāt.

en: Selecting this option might cause some weird problems with the X-server and applications while kppp is connected. Do not use it unless you know what you are doing.
    For more information take a look at the handbook (or help) in the "Frequently asked questions" section.
lv: Šīs iespējas ieslēgšana var izraisīt dažas īpatnējas X-servera un programmu problēmas, kamēr kppp savienojums ir aktīvs. Nelietojiet šo, izņemot, ja ziniet, ko darāt.
    Vairāk informācijas var atrast rokasgrāmatas (vai palīdzības) sadaļā "Bieži uzdotie jautājumi".

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Domain &name:
lv: Domēna &nosaukums:

en: If you enter a domain name here, this domain
    name is used for your computer while you are
    connected. When the connection is closed, the
    original domain name of your computer is
    restored.
    
    If you leave this field blank, no changes are
    made to the domain name.
lv: Ja šeit ievadīsiet domēna nosaukumu, šis domēns
    tiks izmantots jūsu datorā, kamēr būsiet pieslēdzies.
    Pēc savienojuma slēgšanas tiks atjaunots sākotnējais
    domēna nosaukums.
    
    Ja atstāsiet tukšu, domēna nosaukums
    netiks mainīts.

en: C&onfiguration:
lv: K&onfigurācija:

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Manual
lv: Rokasgrāmata

en: DNS &IP address:
lv: DNS &IP adrese:

en: <p>Allows you to specify a new DNS server to be
    used while you are connected. When the
    connection is closed, this DNS entry will be
    removed again.
    
    To add a DNS server, type in the IP address of
    the DNS server here and click on <b>Add</b>
lv: <p>Ļauj norādīt jaunu DNS serveri, ko
    izmantot, kamēr esat pieslēdzies. Aizverot savienojumu,
    šis DNS serveris tiks izņemts no saraksta
    
    Lai pievienotu jaunu serveri, ievadiet tā IP adresi
    un nospiediet <b>Pievienot</b>

en: &Add
lv: &Pievienot

en: Click this button to add the DNS server
    specified in the field above. The entry
    will then be added to the list below
lv: Nospiediet šo pogu, lai pievienotu DNS serveri,
    kas ievadīts augstāk esošajā laukā. Šis ieraksts
    tiks pievienots zemāk redzamajam sarakstam

en: Click this button to remove the selected DNS
    server entry from the list below
lv: Nospiediet šo pogu, lai izņemtu izvēlēto DNS
    servera ierakstu no zemāk esošā saraksta

en: DNS address &list:
lv: DNS adrešu &saraksts:

en: <p>This shows all defined DNS servers to use
    while you are connected. Use the <b>Add</b> and
    <b>Remove</b> buttons to modify the list
lv: <p>Šis rāda visus definētos DNS serverus, ko izmantot
    kad esat pieslēdzies. Lietojiet pogas <b>Pievienot</b> un
    <b>Izņemt</b>, lai veiktu izmaiņas.

en: &Disable existing DNS servers during connection
lv: Savienojuma laikā &atslēgt eksistējošos DNS serverus

en: <p>When this option is selected, all DNS
    servers specified in <tt>/etc/resolv.conf</tt> are
    temporary disabled while the dialup connection
    is established. After the connection is
    closed, the servers will be re-enabled
    
    Typically, there is no reason to use this
    option, but it may become useful under 
    some circumstances.
lv: <p>Ja ieslēgta šī opcija, visi DNS
    serveri, kas norādīti <tt>/etc/resolv.conf</tt>,
    uz iezvanes savienojuma pastāvēšanas laiku tiks
    atslēgti. Pēc savienojuma slēgšanas serveri tiks
    ieslēgti
    
    Parasti jums nevajadzētu būt iemeslam izmantot
    šo opciju, tomēr dažkārt tā var noderēt.

en: Default gateway
lv: Noklusētā vārteja

en: This makes the PPP peer computer (the computer
    you are connected to with your modem) to act as
    a gateway. Your computer will send all packets not
    going to a computer inside your local net to this
    computer, which will route these packets.
    
    This is the default for most ISPs, so you should
    probably leave this option on.
lv: Šis padara PPP dalībniekdatoru (datoru, kuram esat
    pieslēdzies ar savu modemu) par vārteju. Jūsu dators
    visas paketes, kuras neies jūsu iekšējā tīklā, sūtīs uz
    šo datoru, kurš tās maršrutēs.
    
    Šis ir noklusējums vairumam interneta piegādātāju, tādēļ,
    visticamāk, to vajadzētu atstāt ieslēgtu.

en: Static gateway
lv: Statiskā vārteja

en: <p>Allows you to specify which computer you want
    to use as gateway (see <i>Default Gateway</i> above)
lv: <p>Ļauj jums norādīt, kuru datoru vēlaties izmantot kā
    vārteju (skatiet <i>Noklusētā vārteja</i> augšpusē)

en: Gateway &IP address:
lv: Vārtejas &IP adrese:

en: &Assign the default route to this gateway
lv: &Pārslēgt noklusēto maršrutu uz šo vārteju

en: If this option is enabled, all packets not
    going to the local net are routed through
    the PPP connection.
    
    Normally, you should turn this on
lv: Ja ieslēgta šī iespēja, visas ne-lokālā tīkla paketes
    tiks maršutētas caur PPP savienojumu.
    
    Parasti šis ir jāieslēdz

en: &Insert
lv: &Ievietot

en: Add Phone Number
lv: Pievienot telefona numuru

en: Enter a phone number:
lv: Ievadiet telefona numuru:

en: pppd version:
lv: pppd versija:

en: pppd &timeout:
lv: pppd &noildze:

en:  sec
lv:  sek

en: <i>kppp</i> will wait this number of seconds
    to see if a PPP connection is established.
    If no connection is made in this time frame,
    <i>kppp</i> will give up and kill pppd.
lv: <i>kppp</i> gaidīs šādu laika periodu
    lai redzētu, vai PPP savienojums tiek izveidots.
    Ja šajā laikā savienojumu neizdosies izveidot,
    <i>kppp</i> padosies un nogalinās pppd.

en: Doc&k into panel on connect
lv: Pēc pieslēgšanās &pietauvoties panelī

en: <p>After a connection is established, the
    window is minimized and a small icon
    in the KDE panel represents this window.
    
    Clicking on this icon will restore the
    window to its original location and
    size.
lv: <p>Pēc savienojuma izveidošanas
    logs tiek minimizēts, un neliela ikona
    reprezentēs šo logu KDE panelī.
    
    Noklikšķinot uz šīs ikonas, logs tiks
    atjaunots oriģinālajā vietā un izmērā.

en: A&utomatic redial on disconnect
lv: A&utomātiski pārzvanīt atslēgšanās gadījumā

en: <p>When a connection is established and
    it somehow gets disconnected, <i>kppp</i>
    will try to reconnect to the same account.
    
    See <a href="#redial">here</a> for more on this topic.
lv: <p>Kad savienojums ir izveidots un tad
    neparedzēti atvienojas, <i>kppp</i> mēģinās
    vēlreiz pievienoties tam pašam kontam.
    
    Skatiet <a href="#redial">šeit</a>, lai saņemtu
    vairāk informācijas par šo tematu.

en: Automatic redial on NO &CARRIER
lv: Automātiski pārzvanīt, ja &nav signāla

en: <p>When dialing if modem returns NO CARRIER
    the program will make a new attempt to redial
    instead of waiting for user to click <CANCEL>
    button.
lv: <p>Kad tiek zvanīts, ja modems atgriež NO CARRIER,
    programma mēģinās pārzvanīt tā vietā, lai gaidītu,
    līdz lietotājs nospiedīs pogu <ATCELT>.

en: &Show clock on caption
lv: Rādīt pulk&steni virsrakstā

en: When this option is checked, the window
    title shows the time since a connection
    was established. Very useful, so you 
    should turn this on
lv: Kad ir atzīmēta šī opcija, loga nosaukumā
    tiks rādīts laiks kopš savienojuma
    izveidošanas. Ļoti noderīgi, tādēļ jums
    vajadzētu to ieslēgt

en: Disco&nnect on X server shutdown
lv: Atslē&gties pie X servera izslēgšanas

en: <p>Checking this option will close any
    open connection when the X-server is
    shut down. You should enable this option
    unless you know what you are doing.
    
    See <a href="#disxserver">here</a> for more on this.
lv: <p>Ja atzīmēta šī opcija, aizverot X serveri 
    tiks atslēgti jebkādi atvērtie savienojumi.
    Jums nevajadzētu atslēgt šo opciju, ja vien
    nezināt, ko darāt.
    
    Papildu informācijai skatiet <a href="#disxserver">šeit</a>.

en: &Quit on disconnect
lv: &Iziet pēc atslēgšanās

en: When this option is turned on, <i>kppp</i>
    will be closed when you disconnect
lv: Kad ir ieslēgta šī opcija, pārtraucot savienojumu,
    <i>kppp</i> tiks aizvērts

en: Minimi&ze window on connect
lv: Pēc pieslēgšanās minimiz&ēt logu

en: Iconifies <i>kppp</i>'s window when a
    connection is established
lv: Pēs savienojuma izveidošanas padara <i>kppp</i>
    logu par sistēmas ikonu

en: Modem &name:
lv: Modema &nosaukums:

en: Type in a unique name for this modem
lv: Ievadiet unikālu šī modema nosaukumu

en: Modem de&vice:
lv: Modema &ierīce:

en: This specifies the serial port your modem is attached 
    to. On Linux/x86, typically this is either /dev/ttyS0 
    (COM1 under DOS) or /dev/ttyS1 (COM2 under DOS).
    
    If you have an internal ISDN card with AT command
    emulation (most cards under Linux support this), you
    should select one of the /dev/ttyIx devices.
lv: Šis norāda seriālo portu, kuram ir pievienots jūsu
    modems. Linux/x86 sistēmās tas parasti ir /dev/ttyS0
    (COM1 DOS sistēmās) vai /dev/ttyS1 (COM2 DOS
    sistēmās).
    
    Ja jums ir iekšējā ISDN karte ar AT komandu emulāciju
    (vairums karšu zem Linux to atbalsta), jums vajadzētu
    izvēlēties vienu no /dev/ttyIx ierīcēm.

en: &Flow control:
lv: &Plūsmas kontrole:

en: Software [XON/XOFF]
lv: Programmatiska [XON/XOFF]

en: <p>Specifies how the serial port and modem
    communicate. You should not change this unless
    you know what you are doing.
    
    <b>Default</b>: CRTSCTS
lv: <p>Norāda, kā seriālais ports un modems
    sazinās. Jums nevajadzētu mainīt šo iestatījumu,
    ja vien nezināt, ko darāt.
    
    <b>Noklusējums</b>: CRTSCTS

en: &Line termination:
lv: &Rindas beigas:

en: <p>Specifies how AT commands are sent to your
    modem. Most modems will work fine with the
    default <i>CR/LF</i>. If your modem does not react
    to the init string, you should try different
    settings here
    
    <b>Default</b>: CR/LF
lv: <p>Norāda, kā AT komandas tiek sūtītas uz modemu.
    Vairums modemu darbosies labi ar noklusēto
    <i>CR/LF</i>. Ja jūsu modems nereaģē uz init
    virkni, jums vajadzētu šeit izmēģināt citus iestatījumus
    
    <b>Noklusējums</b>: CR/LF

en: Co&nnection speed:
lv: Sa&vienojuma ātrums:

en: Specifies the speed your modem and the serial
    port talk to each other. You should begin with
    at least 115200 bits/sec (or more if you know
    that your serial port supports higher speeds).
    If you have connection problems, try to reduce
    this value.
lv: Norāda, ar kādu ātrumu jūsu modems un seriālais
    ports sazinās viens ar otru. Jums vajadzētu sākt ar
    vismaz 115200 bit/s (vai vairāk, ja zināt, ka jūsu
    seriālais ports atbalsta lielākus ātrumus). Ja rodas
    problēmas ar savienojumu, mēģiniet samazināt šo
    vērtību.

en: &Use lock file
lv: &Izmantot slēgšanas failu

en: <p>To prevent other programs from accessing the
    modem while a connection is established, a
    file can be created to indicate that the modem
    is in use. On Linux an example file would be
    <tt>/var/lock/LCK..ttyS1</tt>
    Here you can select whether this locking will
    be done.
    
    <b>Default</b>: On
lv: <p>Lai neļautu citām programmām piekļūt modemam
    izveidota savienojuma laikā, var tikt izveidots fails, 
    kurš norāda, ka modems tiek izmantots. Linux sistēmās
    piemērs varētu būt <tt>/var/lock/LCK..ttyS1</tt>
    Šeit varat izvēlēties, vai šī slēgšana tiks izmantota.
    
    <b>Noklusējums</b>: ieslēgts

en: Modem &timeout:
lv: Modēma n&oildze:

en: This specifies how long <i>kppp</i> waits for a
    <i>CONNECT</i> response from your modem. The
    recommended value is 30 seconds.
lv: Šis norāda, cik ilgi <i>kppp</i> gaidīs <i>CONNECT</i>
    atbildi no jūsu modema. Ieteicamā vērtība ir 30 sekundes.

en: &Wait for dial tone before dialing
lv: &Gaidīt signālu, pirms zvanīt

en: <p>Normally the modem waits for a dial tone
    from your phone line, indicating that it can
    start to dial a number. If your modem does not
    recognize this sound, or your local phone system
    does not emit such a tone, uncheck this option
    
    <b>Default:</b>: On
lv: <p>Parasti modems gaida signālu no jūsu
    telefona līnijas, kas norāda, ka modems var
    sākt zvanīt. Ja jūsu modems neatpazīst šo
    skaņu, vai arī vietējā tālruņu sistēma neizdod
    šādu toni, atslēdziet šo opciju
    
    <b>Noklusējums:</b> ieslēgts

en: B&usy wait:
lv: Pie ai&zņemta gaidīt:

en: Specifies the number of seconds to wait before
    redial if all dialed numbers are busy. This is
    necessary because some modems get stuck if the
    same number is busy too often.
    
    The default is 0 seconds, you should not change
    this unless you need to.
lv: Norāda laika ilgumu sekundēs, ko gaidīt, pirms
    zvanīt vēlreiz, ja visi numuri ir aizņemti. Tas ir
    nepieciešams, jo daži modemi 'iesprūst', ja
    viens un tas pats numurs ir aizņemts pārāk bieži.
    
    Noklusējums ir 0 sekunžu, jums šo nevajadzētu
    mainīt, ja vien nav īpašas vajadzības.

en: Modem &volume:
lv: Modema &skaļums:

en: Most modems have a speaker which makes
    a lot of noise when dialing. Here you can
    either turn this completely off or select a
    lower volume.
    
    If this does not work for your modem,
    you must modify the modem volume command.
lv: Vairākumam modemu ir skaļrunis, kas zvanot
    rada lielu troksni. Šeit varat to vai nu pilnībā izslēgt,
    vai arī iestatīt zemāku skaļumu.
    
    Ja tas nedarbojas ar jūsu modemu,
    jums jāmaina modema skaļuma komanda.

en: This controls how <i>kppp</i> detects that the modem
    is not responding. Unless you are having
    problems with this, do not modify this setting.
    
    <b>Default</b>: Off
lv: Šis kontrolē, kā <i>kppp</i> nosaka, ka modems
    neatbild. Ja vien jums nav problēmu, nemainiet
    šo iestatījumu.
    
    <b>Noklusējums</b>: izslēgts

en: Mod&em Commands...
lv: Mo&dema komandas...

en: Allows you to change the AT command for
    your modem.
lv: Ļauj jums mainīt AT komandu modemam.

en: &Query Modem...
lv: Ap&taujāt modemu...

en: Most modems support the ATI command set to
    find out vendor and revision of your modem.
    
    Press this button to query your modem for
    this information. It can be useful to help
    you set up the modem
lv: Vairums modemu atbalsta ATI komandu komplektu,
    lai noskaidrotu modema ražotāju un revīziju.
    
    Nospiediet šo pogu, lai iegūtu no modema šo
    informāciju. Tā var noderēt modema iestatīšanai

en: &Terminal...
lv: &Terminālis...

en: Opens the built-in terminal program. You
    can use this if you want to play around
    with your modem's AT command set
lv: Atver iebūvēto termināļa programmu.
    Variet šo izmantot, ja vēlaties 'paspēlēties'
    ar jūsu modema AT komandu komplektu

en: &Enable throughput graph
lv: &Rādīt ātruma grafiku

en: Graph Colors
lv: Grafika krāsas

en: Bac&kground:
lv: Fo&ns:

en: &Text:
lv: &Teksts:

en: I&nput bytes:
lv: I&enākošie baiti:

en: O&utput bytes:
lv: I&zejošie baiti:

en: C&onnect to:
lv: Pi&eslēgties pie:

en: Use &modem:
lv: Lietot &modemu:

en: &Login ID:
lv: &Pieteikšanās ID:

en: <p>Type in the username that you got from your
    ISP. This is especially important for PAP
    and CHAP. You may omit this when you use
    terminal-based or script-based authentication.
    
    <b>Important</b>: case is important here:
    <i>myusername</i> is not the same as <i>MyUserName</i>.
lv: <p>Ierakstiet lietotājvārdu, ko saņēmāt no sava
    interneta pakalpojumu sniedzēja. Sevišķi svarīgi tas ir
    priekš PAP un CHAP. Varat to nerakstīt, ja autentificējaties
    ar termināļa vai skripta palīdzību.
    
    <b>Svarīgi</b>: šeit nozīme ir reģistram:
    <i>manslietotajvards</i> nav tas pats, kā <i>MansLietotajvards</i>.

en: &Password:
lv: &Parole:

en: <p>Type in the password that you got from your
    ISP. This is especially important for PAP
    and CHAP. You may omit this when you use
    terminal-based or script-based authentication.
    
    <b>Important</b>: case is important here:
    <i>mypassword</i> is not the same as <i>MyPassword</i>.
lv: <p>Ierakstiet paroli, ko saņēmāt no sava
    interneta pakalpojumu sniedzēja. Sevišķi svarīgi tas ir
    priekš PAP un CHAP. Varat to nerakstīt, ja autentificējaties
    ar termināļa vai skripta palīdzību.
    
    <b>Svarīgi</b>: šeit nozīme ir reģistram:
    <i>manaparole</i> nav tas pats, kā <i>ManaParole</i>.

en: Show lo&g window
lv: Rādīt ž&urnāla logu

en: <p>This controls whether a log window is shown.
    A log window shows the communication between
    <i>kppp</i> and your modem. This will help you
    in tracking down problems.
    
    Turn it off if <i>kppp</i> routinely connects without
    problems
lv: <p>Šis kontrolē, vai ir redzams žurnāla logs.
    Žurnāla logs parāda komunikāciju starp <i>kppp</i>
    un jūsu modemu. Tas palīdzēs atrast problēmu cēloni.
    
    Izslēdziet to, ja <i>kppp</i> parasti pievienojas bez
    problēmām

en: Co&nfigure...
lv: Ko&nfigurēt...

en: &Connect
lv: &Pieslēgties

en: No such Modem:
    %1
    Falling back to default
lv: Nav tāda modema:
    %1
    Atkāpjas uz noklusēto

en: No such Account:
    %1
lv: Nav tāda konta:
    %1

en: KPPP Configuration
lv: KPPP konfigurācija

en: &Accounts
lv: &Konti

en: Account Setup
lv: Kontu konfigurēšana

en: &Modems
lv: &Modemi

en: Modems Setup
lv: Modemu konfigurēšana

en: &Graph
lv: &Grafiks

en: Throughput Graph
lv: Ātruma grafiks

en: M&isc
lv: &Dažādi

en: Miscellaneous Settings
lv: Dažādi iestatījumi

en: Timeout expired while waiting for the PPP interface to come up.
lv: Sasniegta noildze gaidot, kamēr PPP ierīce pamostas.

en: <p>The pppd daemon died unexpectedly!</p>
lv: <p>Pppd dēmons miris neparedzēti!</p>

en: <p>Exit status: %1
lv: <p>Izejas status: %1

en: </p><p>See 'man pppd' for an explanation of the error codes or take a look at the kppp FAQ on   <a href="%1">%1</a></p>
lv: </p><p>Apskatiet 'man pppd', lai atrastu kļūdu kodu izskaidrojumu, vai arī kppp BUJ adresē <a href="%1">%1</a></p>

en: Error
lv: Kļūda

en: &Details
lv: &Detaļas

en: kppp's helper process just died.
    Since further execution would be pointless, kppp will shut down now.
lv: kppp palīgprocess tikko nomira.
    Tā kā tālāka darbība ir bezjēdzīga, kppp tagad izies.

en: Cannot find the PPP daemon!
    Make sure that pppd is installed and that you have entered the correct path.
lv: Nevar atrast PPP dēmonu!
    Pārliecinieties, ka pppd ir uzinstalēts un ka esat ievadījuši pareizu ceļu.

en: kppp cannot execute:
     %1
    Please make sure that you have given kppp setuid permission and that pppd is executable.
lv: kppp nevar izpildīt:
     %1
    Lūdzu, pārliecinieties, ka kppp esat devis setuid atļauju, un ka pppd ir izpildāms.

en: kppp can not find:
     %1
    Please make sure you have setup your modem device properly and/or adjust the location of the modem device on the modem tab of the setup dialog.
lv: kppp nevar atrast:
     %1
    Lūdzu, pārliecinieties, ka esat iestatījis savu modema ierīci pareizi un/vai esat noregulējis modema ierīces atrašanās vietu iestatīšanas dialoga modema cilnē.

en: You have selected the authentication method PAP or CHAP. This requires that you supply a username and a password.
lv: Jūs esat izvēlējies autentificēšanās metodi PAP vai CHAP. Tajai ir nepieciešams jūsu lietotājvārds un parole.

en: Cannot create PAP/CHAP authentication
    file "%1"
lv: Neizdevās izveidot PAP/CHAP autentifikācijas
    failu "%1"

en: You must specify a telephone number.
lv: Jums jānorāda tālruņa numurs.

en: Disconnecting...
lv: Atvienojas...

en: Executing command before disconnection.
lv: Izpilda pirmsatvienošanās komandu.

en: Announcing disconnection.
lv: Paziņo par atvienošanos

en: Exiting kPPP will close your PPP Session.
lv: Iziešana no kPPP beigs jūsu PPP sesiju.

en: Quit kPPP?
lv: Iziet no kPPP?

en: Can not load the accounting ruleset "%1".
lv: Neizdevās ielādēt uzskaites noteikumus "%1".

en: Recent Changes in KPPP
lv: KPP pēdējās izmaiņas

en: From version 1.4.8 on, kppp has a new feature
    called "Quickhelp". It is similar to a tooltip,
    but you can activate it whenever you want.
    
    To activate it, simply click on a control (like
    a button or a label) with the right mouse button.
    If the item supports Quickhelp, a popup menu
    will appear leading to Quickhelp.
    
    To test it, right-click somewhere in this text.
lv: Sākot no versijas 1.4.8, kppp satur jaunu iespēju
    ar nosaukumu "Ātrā palīdzība". Tā ir līdzīga paskaidrēm,
    bet jūs varat to aktivizēt, kad vien vēlaties.
    
    Lai to aktivizētu, vienkārši noklikšķiniet uz kontroles
    (piemēram, pogas vai etiķetes) ar labo peles pogu.
    Ja vienība atbalsta ātro palīdzību, parādīsies uzlecošā
    izvēlne.
    
    Lai to pārbaudītu, noklikšķiniet kaut kur šajā tekstā.

en: Do not show this hint again
lv: Vairs nerādīt šo padomu

en: This is an example of <b>QuickHelp</b>.
    This window will stay open until you
    click a mouse button or a press a key.
lv: Šis ir <b>ātrās palīdzības</b> piemērs.
    Šis logs paliks atvērts, līdz jūs nospiedīsiet
    peles pogu vai taustiņu uz tastatūras.

en: Login Terminal Window
lv: Pieteikšanās termināļa logs

en: A dialer and front-end to pppd
lv: Pppd iezvanīšanās priekšpuse

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
lv: (c) 1999-2002, KPPP izstrādātāji

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Connect using 'account_name'
lv: Pieslēgties, izmantojot 'account_name'

en: Connect using 'modem_name'
lv: Pieslēgties, izmantojot 'modem_name'

en: Terminate an existing connection
lv: Pārtraukt esošo savienojumu

en: Quit after end of connection
lv: Iziet pēc savienojuma izveides

en: Check syntax of rule_file
lv: Pārbaudīt noteikumu faila sintaksi

en: Enable test-mode
lv: Ieslēgt testēšanas režīmu

en: Use the specified device
lv: Lietot norādīto ierīci

en: kppp can not create or read from
    %1.
lv: kppp nevar izveidot vai nolasīt
    %1.

en: kppp has detected a %1 file.
    Another instance of kppp seems to be running under process-ID %2.
    Please click Exit, make sure that you are not running another kppp, delete the pid file, and restart kppp.
    Alternatively, if you have determined that there is no other kppp running, please click Continue to begin.
lv: kppp atrada failu %1.
    Šķiet, ka ir palaista cita kppp instance ar procesa ID %2.
    Lūdzu, nospiediet 'Iziet', pārliecinieties, ka nav palaists vēlviens kppp, izdzēsiet pid failu un pārstartējiet kppp.
    Vai arī, ja esat pārliecinājies, ka nav palaista cita kppp instance, noklikšķiniet 'Turpināt', lai sāktu.

en: Exit
lv: Iziet

en: Kppp Mini-Terminal
lv: Kppp mini-terminālis

en: &Reset Modem
lv: Pā&rinicializēt modemu

en: MiniTerm - A terminal emulation for KPPP
    
    (c) 1997 Bernd Johannes Wuebben <wuebben@kde.org>
    (c) 1998 Harri Porten <porten@kde.org>
    (c) 1998 Mario Weilguni <mweilguni@kde.org>
    
    This program is published under the GNU GPL
    (GNU General Public License)
lv: MiniTerm - termināļa emulācija priekš KPPP
    
    (c) 1997 Bernd Johannes Wuebben <wuebben@kde.org>
    (c) 1998 Harri Porten <porten@kde.org>
    (c) 1998 Mario Weilguni <mweilguni@kde.org>
    
    Šī programma ir publicēta zem GNU GPL
    (GNU Vispārējā publiskā licence)

en: &File
lv: &Fails

en: &Modem
lv: &Modems

en: Close MiniTerm
lv: Aizvērt minitermināli

en: Reset Modem
lv: Pārinicializēt modemu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Initializing Modem
lv: Inicializē modemu

en: Modem Ready
lv: Modems gatavs

en: Hanging up...
lv: Noliek klausuli...

en: Resetting Modem
lv: Pārinizializē modemu

en: Unable to open modem.
lv: Neizdevās atvērt modemu.

en: Unable to detect state of CD line.
lv: Neizdevās noteikt līnijas CD stāvokli.

en: The modem is not ready.
lv: Modems nav gatavs.

en: The modem is busy.
lv: Modems ir aizņemts.

en: Modem Ready.
lv: Modems gatavs.

en: Can not restore tty settings: tcsetattr()
lv: Neizdevās atjaunot tty iestatījumus: tcsetattr()

en: The modem does not respond.
lv: Modems neatbild.

en: Unknown speed
lv: Nezināms ātrums

en: Edit Modem Commands
lv: Rediģēt modema komandas

en: Pre-init delay (sec/100):
lv: Pirms-inicializācijas aizture (sek/100):

en: Initialization string %1:
lv: Inicializācijas rinda %1:

en: Post-init delay (sec/100):
lv: Pēc-inicializācijas aizture (sek/100):

en: Dialing speed (sec/100):
lv: Numura sastādīšanas ātrums (sek/100):

en: Init &response:
lv: Init a&tbilde:

en: No di&al tone detection:
lv: Nav zv&anīšanas toņa noteikšanas:

en: Co&nnect response:
lv: 'Pievie&nojies' atbilde:

en: Busy response:
lv: 'Aizņemts' atbilde:

en: No carr&ier response:
lv: 'Na&v nesēja' atbilde:

en: No dial tone response:
lv: 'Nav zvanīšanas toņa' atbilde:

en: &Hangup string:
lv: &Klausules nolikšanas rinda:

en: Hangup response:
lv: Nolikšanas atbilde:

en: Answ&er string:
lv: Atbil&des rinda:

en: Ring response:
lv: Zvanīšanas atbilde:

en: Ans&wer response:
lv: At&bildēšanas atbilde:

en: DLP response:
lv: DLP atbilde:

en: Escape strin&g:
lv: Izva&irīšanās (escape) virkne:

en: Escape response:
lv: Izvairīšanās atbilde:

en: Guard time (sec/50):
lv: Sargāšanas laiks (sek/50):

en: Volume off/low/high:
lv: Skaļums izsl./kluss/skaļš:

en: Select Modem Type
lv: Izvēlieties modema tipu

en: To set up your modem, first choose its vendor in the list to the left, and then select the model from the right list. If you do not know which modem you have, you can try out one of the "Generic" modems.
lv: Lai iestatītu jūsu modemu, vispirms izvēlieties tā ražotāju sarakstā pa kreisi, tad izvēlieties modeli sarakstā pa labi. Ja neziniet, kurš modems jums ir, izmēģiniet vienu no vispārējiem modemiem.

en: <Generic>
lv: <Vispārējs>

en: Hayes(tm) compatible modem
lv: Hayes(tm) savietojams modems

en: ATI Query
lv: ATI pieprasījums

en: Modem query timed out.
lv: Modema pieprasījuma noildze.

en: Modem Query Results
lv: Modema aptaujāšanas rezultāti

en: Maximum number of modems reached.
lv: Sasniegs maksimālais modemu skaits.

en: No modem selected.
lv: Nav izvēlēts modems.

en: Are you sure you want to delete
    the modem "%1"?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst modemu
    "%1"?

en: New Modem
lv: Jauns modems

en: Edit Modem:
lv: Rediģēt modemu:

en: &Device
lv: &Ierīce

en: Serial Device
lv: Seriālā ierīce

en: Modem Settings
lv: Modema iestatījumi

en: You must enter a unique
    modem name
lv: Modema nosaukumam
    jābūt unikālam

en: Customize pppd Arguments
lv: Pielāgot pppd parametrus

en: Arg&ument:
lv: Pa&rametrs:

en: The application-specific config file could not be opened in either read-write or read-only mode.
    The superuser might have to change its ownership by issuing the following command in your home directory:
    chown {YourUsername} .kde/share/config/kppprc
lv: Programmai specifiskais konfigurācijas fails nevarēja tikt atvērts ne lasīšanas-rakstīšanas režīmā, ne arī tikai-lasāms režīmā.
    Iespējams, superlietotājam jāmaina tā īpašnieks, izpildot sekojošo komandu jūsu mājas mapē:
    chown {JūsuLietotājvārds} .kde/share/config/kppprc

en: %1_copy
lv: %1_kopija

en: Cannot open any of the following logfiles:
lv: Neizdevās atvērt nevienu no sekojošajiem žurnāla failiem:

en: You have launched pppd before the remote server was ready to establish a PPP connection.
    Please use the terminal-based login to verify
lv: Jūs palaidāt pppd, pirms attālinātais serveris bija gatavs izveidot PPP savienojumu.
    Lūdzu, lietojiet termināļa-balstītu pieteikšanos, lai pārbaudītu

en: You have not started the PPP software on the peer system.
lv: Jūs neesat palaidis PPP programmatūru dalībnieksistēmā.

en: Check that you supplied the correct username and password.
lv: Pārbaudiet, vai esat ievadījis pareizu lietotājvārdu un paroli.

en: You should not pass 'lock' as an argument to pppd. Check /etc/ppp/options and ~/.ppprc
lv: Jums nevajadzētu padot 'lock' kā argumentu pppd. Pārbaudiet /etc/ppp/options un ~/.ppprc

en: The remote system does not seem to answer to
    configuration request. Contact your provider.
lv: Attālinātā sistēma neatbild konfigurācijas pieprasījumam.
    Sazinieties ar jūsu piegādātāju.

en: You have passed an invalid option to pppd. See 'man pppd' for a complete list of valid arguments.
lv: Jūs pppd esat padevis neatļautu opciju. Skatiet 'man pppd', lai saņemtu pilnu sarakstu ar argumentiem.

en: Notice that the remote system has sent the following message:
    "%1"
    This may give you a hint why the connection has failed.
lv: Ievēro, ka attālinātā sistēma nosūtīja sekojošu ziņojumu:
    "%1"
    Tas varētu noderēt noskaidrojot, kādēļ savienojums neizdevās.

en: Unable to provide help.
lv: Neizdevās parādīt palīdzību.

en: KPPP could not prepare a PPP log. It is very likely that pppd was started without the "debug" option.
    Without this option it is difficult to find out PPP problems, so in general the debug option should be used.
    Enable debug now, and restart pppd?
lv: KPPP neizdevās sagatavot PPP žurnālu. Visticamāk, pppd tika palaists bez "debug" opcijas.
    Bez šīs opcijas PPP problēmas būs grūti noskaidrot, tādēļ parasti šo opciju vajadzētu izmantot.
    Ieslēgt atkļūdošanu tagad, un pārstartēt pppd?

en: Restart pppd
lv: Pārstartēt pppd

en: Do Not Restart
lv: Nepārstartēt

en: The "debug" option has been added. You should now try to reconnect. If that fails again, you will get a PPP log that may help you to track down the connection problem.
lv: Atkļūdošanas opcija tika pievienota. Tagad jums vajadzētu mēģināt pievienoties vēlreiz. Ja neizdosies atkal, saņemsiet PPP žurnālu, kas varētu palīdzēt atrisināt savienojuma problēmu.

en: PPP Log
lv: PPP žurnāls

en: Write to File
lv: Ierakstīt failā

en: kppp's diagnosis (just guessing):
lv: kppp diagnoze (tikai minēšana):

en: The PPP log has been saved
    as "%1".
    
    If you want to send a bug report, or have
    problems connecting to the Internet, please
    attach this file. It will help the maintainers
    to find the bug and to improve KPPP
lv: PPP žurnāls tika saglabāts
    kā "%1".
    
    Ja vēlieties nosūtīt kļūdas ziņojumu
    vai jums ir problēmas ar pievienošanos
    internetam, lūdzu, pievienojiet šo failu. Tas
    palīdzēs uzturētājiem atrast kļūdu un uzlabot
    KPPP

en: kppp Statistics
lv: kppp statistika

en: Statistics
lv: Statistika

en: Local Addr:
lv: Vietējā adr.:

en: Remote Addr:
lv: Attālinātā adr.:

en: bytes in
lv: baiti iekšā

en: bytes out
lv: baiti ārā

en: packets in
lv: paketes iekšā

en: packets out
lv: paketes ārā

en: vjcomp in
lv: vjcomp iekšā

en: vjcomp out
lv: vjcomp ārā

en: vjunc in
lv: vjunc iekšā

en: vjunc out
lv: vjunc ārā

en: non-vj
lv: ne-vj

en: %1 (max. %2) kb/sec
lv: %1 (maks. %2) kb/s

en: unavailable
lv: nav pieejams

en: You will be asked a few questions on information
    which is needed to establish an Internet connection
    with your Internet Service Provider (ISP).
    
    Make sure you have the registration form from your
    ISP handy. If you have any problems, try the online
    help first. If any information is missing, contact
    your ISP.
lv: Jums tiks jautāti dažu jautājumi par informāciju, kas ir
    vajadzīga, lai izveidotu interneta savienojumu ar jūsu
    interneta servisa piegādātāju (ISP).
    
    Pārliecinieties, ka jums pa rokai ir reģistrācijas forma
    no jūsu ISP. Ja rodas kādas problēmas, vispirms mēģiniet
    izmantot tiešsaistes palīdzību. Ja trūkst jebkāda
    informācija, sazinieties ar jūsu ISP.

en: Select the location where you plan to use this
    account from the list below. If your country or
    location is not listed, you have to create the
    account with the normal, dialog based setup.
    
    If you click "Cancel", the dialog based setup
    will start.
lv: No apakšā esošā saraksta izvēlieties vietu,
    kurā izmantosiet šo kontu. Ja jūsu valsts vai
    vietas nav sarakstā, jums jāizveido konts ar
    normālo, uz dialoglogiem balstīto izveidi.
    
    Ja noklikšķināsiet uz "Atcelt", sāksies uz dialoglogu
    balstītā iestatīšana.

en: Select your Internet Service Provider (ISP) from
    the list below. If the ISP is not in this list,
    you have to click on "Cancel" and create this
    account using the normal, dialog-based setup.
    
    Click on "Next" when you have finished your
    selection.
lv: Izvēlieties jūsu interneta servisa piegādātāju (ISP)
    no apakšā esošā saraksta. Ja ISP nav šajā sarakstā,
    jums jānospiež "Atcelt" un jāizveido konts ar
    normālo, uz dialoglogiem balstīto izveidi.
    
    Noklikšķiniet uz "Nākošais", kad esat pabeidzis
    savu izvēli.

en: To log on to your ISP, kppp needs the username
    and the password you got from your ISP. Type
    in this information in the fields below.
    
    Word case is important here.
lv: Lai pieteiktos, kppp ir vajadzīgs lietotājvārds un
    parole, ko saņēmāt no sava ISP. Ievadiet šo
    informāciju apakšā esošajos laukos.
    
    Vārdu reģistrs šeit ir svarīgs.

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: If you need a special dial prefix (e.g. if you
    are using a telephone switch) you can specify
    it here. This prefix is dialed just before the
    phone number.
    
    If you have a telephone switch, you probably need
    to write "0" or "0," here.
lv: Ja jums ir vajadzīgs speciāls zvanīšanas prefikss
    (piem., ja izmantojat tālruņa pārslēgu), varat to
    norādīt šeit. Uz šo prefiksu tiek zvanīts tieši pirms
    zvanīšanas uz tālruņa numuru.
    
    Ja jums ir tālruņa pārslēgs, jums, visticamāk, šeit jāieraksta
    "0" vai "0,".

en: Dial prefix:
lv: Zvanīšanas prefikss:

en: Finished!
    
    A new account has been created. Click "Finish" to
    go back to the setup dialog. If you want to
    check the settings of the newly created account,
    you can use "Edit" in the setup dialog.
lv: Pabeigts!
    
    Tika izveidots jauns konts. Noklikšķiniet uz "Pabeigt",
    lai ietu atpakaļ uz iestatīšanas dialoglogu. Ja vēlieties
    pārbaudīt jaunizveidotā konta iestatījumus, varat izmantot
    "Rediģēt" iestatīšanas dialoglogā.

en: kppp: no rulefile specified
lv: kppp: nav norādīts noteikumu fails

en: kppp: rulefiles must have the extension ".rst"
lv: kppp: noteikumu failiem jābūt ar paplašinājumu ".rst"

en: kppp: error parsing the ruleset
lv: kppp: kļūda parsējot noteikumu komplektu

en: kppp: parse error in line %d
lv: kppp: parsēšanas kļūda rindā %d

en: kppp: rulefile does not contain a default rule
lv: kppp: noteikumu fails nesatur noklusēto noteikumu

en: kppp: rulefile does not contain a "name=..." line
lv: kppp: noteikumu fails nesatur "name=..." rindu

en: kppp: rulefile is ok
lv: kppp: noteikumu fails ir derīgs

en: You are not allowed to dial out with kppp.
    Contact your system administrator.
lv: Jums nav atļauts zvanīt ar kppp.
    Sazinieties ar savu sistēmas administratoru.

en: Cannot find the PPP daemon.
    Make sure that pppd is installed.
lv: Neizdevās atrast PPP dēmonu.
    Pārliecinieties, ka pppd ir instalēts.

en: You do not have the permission to start pppd.
    Contact your system administrator and ask to get access to pppd.
lv: Jums nav atļauju palaist pppd.
    Sazinieties ar sistēmas administratoru un
    jautājiet pēc atļaujas piekļuvei pppd.

en: You do not have sufficient permission to run:
    %1
    Please make sure that kppp is owned by root and has the SUID bit set.
lv: Jums nav pietiekamu atļauju palaišanai:
    %1
    Lūdzu, pārliecinieties, ka kppp pieder root un ka tam ir uzstādīts
    SUID bits.

en: %1 is missing or can not be read.
    Ask your system administrator to create this file (can be empty) with appropriate read and write permissions.
lv: %1 trūkst vai nevar tikt nolasīts.
    Jautājiet sistēmas adminitratoram, lai tas izveido šo failu (var būt tukšs) ar atbilstošām lasīšanas un rakstīšanas atļaujām.
