kppplogview - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
lv: Eksportē teksta failā, atdalot ar semikoliem. <p></p>To var atvērt ar tabullapu programmām, piemēram <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
lv: Eksportē HTML lapā.<p></p>Var izmantot vienkāršai apmaiņai, izmantojot <i>Internetu</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
lv: KPPP vēstures eksportēšanas vednis

en: List with possible output formats
lv: Pieejamo izvada formātu saraksts

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
lv: <qt><b>Lūdzu izvēlieties izvada formātu no kreisās puses.</b></qt>

en: Selection of Filetype
lv: Faila tipa izvēle

en: Filename:
lv: Faila nosaukums:

en: [No file selected]
lv: [Fails nav izvēlēts]

en: &Select File...
lv: &Izvēlieties failu...

en: Select the filename of the exported output file
lv: Norādiet eksporta izvada faila nosaukumu

en: Selection of Filename
lv: Faila nosaukuma izvēle

en: File Format
lv: Faila formāts

en: Please Choose File
lv: Lūdzu izvēlieties failu

en: Connection log for %1
lv: Savienojumu žurnāls par %1

en: Loading log files
lv: Ielādē žurnāla failus

en: KPPP log viewer
lv: KPPP žurnāla skatītājs

en: KPPP Log Viewer
lv: KPPP žurnāla skatītājs

en: Monthly Log
lv: Ikmēneša žurnāls

en: &File
lv: &Fails

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
lv: (c) 1999-2002, KPPP izstrādātāji

en: Run in KPPP mode
lv: Darbināt KPPP režīmā

en: %1h %2m %3s
lv: %1st %2m %3s

en: Connection
lv: Savienojums

en: Day
lv: Diena

en: From
lv: No

en: Until
lv: Līdz

en: Duration
lv: Ilgums

en: Costs
lv: Izmaksas

en: Bytes In
lv: Baiti iekšā

en: Bytes Out
lv: Baiti ārā

en: All Connections
lv: Visi savienojumi

en: &Prev Month
lv: Ie&pr. mēnesis

en: &Next Month
lv: &Nāk. mēnesis

en: C&urrent Month
lv: &Tekošais mēnesis

en: &Export...
lv: &Eksportēt...

en: Statistics:
lv: Statistika:

en: n/a
lv: n/d

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
lv[0]: Iezīmētais(%1 savienojums)
lv[1]: Iezīmētais(%1 savienojumi)
lv[2]: Iezīmētais(%1 savienojumu)

en: %1 connection | %1 connections
lv[0]: %1 savienojums
lv[1]: %1 savienojumi
lv[2]: %1 savienojumu

en: Monthly estimates
lv: Mēnešu kopsavilkums

en: Connection log for %1 %2
lv: Savienojumu žurnāls par %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
lv: Savienojumu žurnāls par %1 %2 nav pieejams

en: A document with this name already exists.
lv: Dokuments ar izvēlēto nosaukumu jau eksistē.

en: Overwrite file?
lv: Pārrakstīt failu?

en: An error occurred while trying to open this file
lv: Gadījās kļūda atverot šo failu

en: Sorry
lv: Atvainojiet

en: Monthly estimates (%1)
lv: Mēnešu kopsavilkums (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
lv: Gadījās kļūda rakstot šajā failā.
