libkremotecontrol - en to lv translation catalogue (137 entries)

note: i18n: tag action attribute name
en: Play
lv: Atskaņot

note: i18n: tag action attribute description
en: Start playing
lv: Sākt atskaņošanu

note: i18n: tag action attribute name
en: Stop
lv: Apturēt

note: i18n: tag action attribute description
en: Stop playing
lv: Apturēt atskaņošanu

note: i18n: tag action attribute name
en: Pause
lv: Pauzēt

note: i18n: tag action attribute description
en: Pause playing
lv: Pauzēt atskaņošanu

note: i18n: tag action attribute name
en: Play Pause
lv: Atskaņot Pauzēt

note: i18n: tag action attribute description
en: Toggle Play/Pause
lv: Pārslēgt atskaņot/pauzēt

note: i18n: tag action attribute name
en: Skip Forward
lv: Pārlekt uz priekšu

note: i18n: tag action attribute description
en: Advance to next track
lv: Doties uz nākošo celiņu

note: i18n: tag action attribute name
en: Skip Backward
lv: Pārlekt atpakaļ

note: i18n: tag action attribute description
en: Go to previous track
lv: Doties uz iepriekšējo celiņu

note: i18n: tag action attribute name
en: Fast Forward
lv: Ātri uz priekšu

note: i18n: tag action attribute description
en: Seek forward
lv: Meklēt uz priekšu

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Amount to fast forward in ms
lv: Ātrās patīšanas apjoms, izteikts ms

note: i18n: tag action attribute name
en: Backward
lv: Atpakaļ

note: i18n: tag action attribute description
en: Seek backward
lv: Meklēt atpakaļ

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Amount to rewind in ms
lv: Ātrās pārtīšanas apjoms, izteikts ms

note: i18n: tag action attribute name
en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna režīms

note: i18n: tag action attribute description
en: Toggle fullscreen mode
lv: Pārslēgt pilnekrāna režīmu

note: i18n: tag action attribute name
en: Volume Up
lv: Skaļāk

note: i18n: tag action attribute description
en: Increases Volume
lv: Palielina skaļumu

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Amount to increase volume in percent
lv: Palielināt skaļumu procentos

note: i18n: tag action attribute name
en: Volume Down
lv: Klusāk

note: i18n: tag action attribute description
en: Decreases Volume
lv: Samazināt skaļumu

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Amount to decrease volume in percent
lv: Samazināt skaļumu procentos

en: Dragon Player
lv: Dragon atskaņotājs

note: i18n: tag action attribute name
en: Play/Pause
lv: Atskaņot/pauzēt

note: i18n: tag action attribute name
en: Run command
lv: Palaist komandu

en: Run commands with KLauncher
lv: Palaist komandu, izmantojot Klauncher

note: i18n: tag action attribute description
en: Runs a command with optional arguments
lv: Palaist komandu ar neobligātiem parametriem

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The executable name and path of the program or script to run
lv: Izpildāmās datnes vai skripta atrašanās vieta

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Parameters for the program or script
lv: Programmas vai skripta parametri

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Environment variables
lv: Vides mainīgie

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Startup ID
lv: Starta ID

en: Sound Mixer
lv: Skaņas mikseris

en: Volume control actions for kmix
lv: Kmix skaņas kontroles darbības

note: i18n: tag action attribute description
en: Increase Volume
lv: Palielināt skaļumu

note: i18n: tag action attribute description
en: Decrease Volume
lv: Samazināt skaļumu

note: i18n: tag action attribute name
en: Mute
lv: Apklusināt

note: i18n: tag action attribute description
en: Toggle Mute
lv: Pārslēgt apklusināšanu

note: i18n: tag action attribute name
en: Create New Window
lv: Izveidot jaunu logu

note: i18n: tag action attribute description
en: Creates a new window and loads an arbitrary URL
lv: Izveido jaunu logu un ielādē patvaļīgu URL

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The URL to load in the window initially
lv: Sākotnēja loga URL adrese, ko ielādēt

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Startup Id
lv: Starta ID

note: i18n: tag action attribute name
en: Quit
lv: Iziet

note: i18n: tag action attribute description
en: Closes the Konqueror window
lv: Aizver Konqueror logu

note: i18n: tag action attribute description
en: Start playing the CD
lv: Sākt CD atskaņošanu

note: i18n: tag action attribute description
en: Stops the CD
lv: Apturt CD

note: i18n: tag action attribute name
en: Eject
lv: Izgrūst

note: i18n: tag action attribute description
en: Ejects the CD
lv: Izgrūž CD

note: i18n: tag action attribute name
en: Previous
lv: Iepriekšējais

note: i18n: tag action attribute description
en: Skips to the previous track on the CD
lv: Pārlekt uz iepriekšējo celiņu diskā

note: i18n: tag action attribute name
en: Next
lv: Nākošais

note: i18n: tag action attribute description
en: Skips to the next track on the CD
lv: Pārlekt uz nākošo celiņu diskā

note: i18n: tag action attribute name
en: Play Track
lv: Atskaņot celiņu

note: i18n: tag action attribute description
en: Skips to a specific track on the CD
lv: Pārlekt uz noteiku celiņu diskā

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The number of the track to skip to
lv: Celiņa numurs, uz kuru pārlekt

note: i18n: tag action attribute name
en: Set Volume
lv: Iestatīt skaļumu

note: i18n: tag action attribute description
en: Sets the play volume
lv: Iestata atskaņošanas skaļumu

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The new value for the volume
lv: Jaunā skaļuma vērtība

note: i18n: tag action attribute name
en: Shuffle
lv: Jaukti

note: i18n: tag action attribute description
en: Toggles track shuffling on and off
lv: Pārslēdz jaukto celiņu atskaņošanu

note: i18n: tag action attribute name
en: Back
lv: Atpakaļ

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the previous page
lv: Dodoas uz iepriekšējo lapu

note: i18n: tag action attribute name
en: Forward
lv: Uz priekšu

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the next page
lv: Dodas uz nākošo lapu

note: i18n: tag action attribute name
en: First
lv: Pirmais

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the first page
lv: Dodas uz pirmo lapu

note: i18n: tag action attribute name
en: Last
lv: Pēdējais

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the last page
lv: Dodas uz pēdējo lapu

note: i18n: tag action attribute name
en: Presentation
lv: Prezentācija

note: i18n: tag action attribute description
en: Starts / stops presentation
lv: Sāk / beidz prezentāciju

note: i18n: tag action attribute name
en: Reload
lv: Pārlādē

note: i18n: tag action attribute description
en: Reloads the open document
lv: Pārlādē atvērto dokumentu

note: i18n: tag action attribute name
en: Go to Page
lv: Doties uz lapu

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the specified page
lv: Doties uz noteiktu lapu

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The page to choose
lv: Lapa, ko izvēlēties

note: i18n: tag action attribute name
en: Open document
lv: Atvērt dokumentu

note: i18n: tag action attribute description
en: Opens a specific document
lv: Atver noteiktu dokumentu

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The document to be open
lv: Dokuments, ko atvērt

en: Power management
lv: Barošanas pārvaldība

en: Shutdown, suspend or reboot your computer
lv: Izslēgt, iesnaudināt vai pārstartēt datoru

note: i18n: tag action attribute name
en: Suspend
lv: Iesnaudināt

note: i18n: tag action attribute description
en: Suspends your computer to RAM (sleep)
lv: Iesnaudina datoru

note: i18n: tag argument attribute comment
en: System command to use for suspend
lv: Sistēmas komanda iesnaudināšanai

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Parameters for the suspend command
lv: Iesnaudināšanas komandas parametri

note: i18n: tag action attribute name
en: Hibernate
lv: Iemidzināt

note: i18n: tag action attribute description
en: Suspends your computer disk (deep sleep)
lv: Datora iemidzināšana

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Parameters for the suspend commands
lv: Iemidzināšanas komandas parametri

note: i18n: tag action attribute name
en: Shutdown
lv: Izslēgt

note: i18n: tag action attribute description
en: Logout and shutdown your computer
lv: Izrakstīties un izslēgt datoru

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Ask for confirmation? 1 = No, 2 = Yes
lv: Prasīt apstiprinājumu? 1 = nē, 2 = jā

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Shutdown? 1 = Reboot, 2 = Halt, 3 = Logout
lv: Izslēgt? 1 = pārstartēt, 2 = apstādināt, 3 = izrakstīties

note: i18n: tag argument attribute comment
en: When? 0 = When ready, 1 = Try now, 2 = Force now, 3 = Interactive
lv: Kad? 0 = kad gatavs, 1 = mēģināt tagad, 2 = piespiest tagad, 3 = interaktīvi

note: i18n: tag action attribute name
en: Reboot
lv: Pārstartēt

note: i18n: tag action attribute description
en: Logout and restart your computer
lv: Izrakstīties un pārstartēt datoru

note: i18n: tag action attribute name
en: Logout
lv: Izrakstīties

note: i18n: tag action attribute description
en: Just log out
lv: Vienkārši izrakstīties

en: This profile works only if VLC is configured for single instance running
lv: Profils darbosies tikai tad, ja VLC būs konfigurēts darboties vienā instancē

[ctx: The name of a parameter]
en: unknown
lv: nezināms

en: Workspace
lv: Darbavieta

en: Keypress:
lv: Taustiņš:

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Pause
lv: Pauzēt

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Play Pause
lv: Atskaņot pauzēt

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Skip Forward
lv: Pārlekt uz priekšu

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Skip Backward
lv: Pārlekt atpakaļ

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Fast Forward
lv: Pārtīt uz priekšu

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Rewind
lv: Attīt

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Channel Down
lv: Kanāls uz leju

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Channel Up
lv: Kanāls augšup

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Volume Down
lv: Klusāk

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Volume Up
lv: Skaļāk

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Mute
lv: Apklusināt

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Info
lv: Informācija

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Eject
lv: Izgrūst

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Power
lv: Ieslēgt/izslēgt

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Up
lv: Uz augšu

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Down
lv: Uz leju

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Left
lv: Pa kreisi

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Right
lv: Pa Labi

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Select
lv: Izvēlēties

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Back
lv: Atpakaļ

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Menu
lv: Izvēlne

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Favorites
lv: Izlase

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Text
lv: Teksts

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Blue
lv: Zils

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Green
lv: Zaļš

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Red
lv: Sarkans

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Yellow
lv: Dzeltens

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Backend loaded but wrong type obtained, expected %1
lv: Aizmugure ir ielādēta, bet saņemts nepareizs tips. Bija gaidīts %1
