sweeper - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
lv: Palīdz notīrīt nevajadzīgās pēdas sistēmā, kuras atstāj lietotājs.

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Thumbnail Cache
lv: Sīktēlu kešatmiņa

en: A thumbnail could not be removed.
lv: Nevarēja noņemt sīktēlu.

en: The file exists but could not be removed.
lv: Fails eksistē, bet nevar noņemt.

en: A favicon could not be removed.
lv: Nevar noņemt favicon.

en: Cookies
lv: Sīkdatnes

en: Clears all stored cookies set by websites
lv: Notīra visas tīmekļa vietņu saglabātās sīkdatnes

en: Cookie Policies
lv: Sīkdatņu politikas

en: Clears the cookie policies for all visited websites
lv: Notīra sīkdatņu politikas visām apmeklētajām tīmekļa lapām

en: Saved Clipboard Contents
lv: Saglabātais starpliktuves saturs

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
lv: Notīra Klipper starpliktuvē saglabāto saturu

en: Clears all cached thumbnails
lv: Notīra sīktēlu glabātuvi

en: Run Command History
lv: Izpildīto komandu vēsturi

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
lv: Notīra komandu vēsturi, kuras izsauktas izmantojot darbvirsmas komandu darbināšanas rīku

en: Form Completion Entries
lv: Formas pabeigšanas ierakstus

en: Clears values which were entered into forms on websites
lv: Notīra vērtibas, kuras tiek ievadītas mājas lapu formās

en: Web History
lv: Tīmekļa vēsture

en: Clears the history of visited websites
lv: Notīra apmeklēto tīmekļa lapu vēsturi

en: Web Cache
lv: Tīmekļa kešatmiņa

en: Clears the temporary cache of websites visited
lv: Notīra apmeklēto tīmekļa lapu glabātuvi

en: Recent Documents
lv: Nesenie dokumenti

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
lv: Notīra sarakstu ar nesen izmantotajiem dokumentiem KDE lietotņu izvēlnē

en: Favorite Icons
lv: Grāmatzīmju ikonas

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
lv: Notīra apmeklēto tīmekļa lapu ikonu glabātuvi

en: Recent Applications
lv: Nesenās lietotnes

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
lv: Notīra sarakstu ar nesen izmantotajām lietotnēm no KDE izvēlnes

[ctx: General system content]
en: General
lv: Pamata

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
lv: Tīmekļa pārlūkošana

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
lv: Jūs dzēšat datus, kuri ir vērtīgi jums. Vai esat drošs?

en: Starting cleanup...
lv: Uzkopšanas sākšana...

en: Clearing %1...
lv: %1 attīrīšana...

en: Clearing of %1 failed: %2
lv: Neizdevās attīrīt %1: %2

en: Clean up finished.
lv: Attīrīšana pabeigta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
lv: Atzīmējiet visas veicamās uzkopšanas darbības. Tās tiks izpildītas pēc apakšējās pogas nospiešanas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
lv: Privātuma iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
lv: Apraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
lv: Izvēlēties &visu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
lv: &Notīrīt izvēli

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
lv: Uzreiz izpildīt izvēlētās uzkopšanas darbības

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
lv: &Uzkopt
