kfilereplace - en to lv translation catalogue (216 entries)

note: i18n(" captured text \"%1\" replaced with \"%2\" at line: %3, column: %4 ", capturedText, data, x, y);
en:  Line:%3,Col:%4 - "%1" -> "%2"
lv:  Rinda:%3, kol:%4 - "%1" -> "%2"

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Insert Searching/Replacing Strings
lv: Pievienojiet meklēšanas/aizvietošanas virknes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QButtonGroup)
en: Choose String Adding Mode
lv: Izvēlieties virkņu pievienošanas režīmu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: Search and replace mode
lv: Meklēt un aizvietot režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: Search only mode
lv: Tikai meklēšanas režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Search for:
lv: Meklēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Replace with:
lv: Aizvietot ar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListView) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Search For
lv: Meklēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListView) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Replace With
lv: Aizvietot ar

note: i18n: ectx: Menu (help) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton)
en: &Help
lv: P&alīdzība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &OK
lv: &Labi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton)
en: &Cancel
lv: At&celt

en: Could not load the KFileReplace part.
lv: Neizdevās ielādēt KFileReplace daļu.

en: Could not find the KFileReplace part.
lv: Neizdevās atrast KFileReplace daļu.

en: 1 byte | %1 bytes
lv[0]: %1 baits
lv[1]: %1 baiti
lv[2]: %1 baitu

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b> and load the string list. This file seems not to be a valid old kfr file or it is broken.</qt>
lv: <qt>Neizdevā atvērt failu <b>%1</b> un ielādēt virkņu sarakstu. Šis fails, izskatās, nav derīgs vecais kfr fails, vai arī ir bojāts.</qt>

en: Cannot read data.
lv: Nevar nolasīt datus.

en: Out of memory.
lv: Nepietiek atmiņas.

en: Ready.
lv: Gatavs.

en: Search completed.
lv: Meklēšana pabeigta.

en: <qt>You have selected <b>%1</b> as the encoding of the files.<br />Selecting the correct encoding is very important as if you have files that have some other encoding than the selected one, after a replace you may damage those files.<br /><br />In case you do not know the encoding of your files, select <i>utf8</i> and <b>enable</b> the creation of backup files. This setting will autodetect <i>utf8</i> and <i>utf16</i> files, but the changed files will be converted to <i>utf8</i>.</qt>
lv: <qt>Jūs esat izvēlējies  failu kodējumu <b>%1</b>.<br />Korekta faila kodējuma norādīšana ir ļoti svarīga, nekorekta kodējuma gadījumā faili var tikt bojāti.<br /><br />Ja jūs nezināt kāds kodējums ir jūsu failiem, izvēlieties <i>utf8</i> un <b>ieslēdziet</b> rezerves kopiju izveidošanu. Šis iestatījums mēģināt automātiski noteikt <i>utf8</i> un <i>utf16</i> failus, bet izmainītie faili tiks pārveidoti uz <i>utf8</i>.</qt>

en: File Encoding Warning
lv: Failu kodējuma brīdinājums

en: Replacing files (simulation)...
lv: Veic aizvietošanu (imitācija)...

en: Replaced strings (simulation)
lv: Aizvietotās virknes (imitācija)

en: Replacing files...
lv: Veic aizvietošanu...

en: Replaced strings
lv: Aizvietotās virknes

en: Stopping...
lv: Apstājas...

en: There are no results to save: the result list is empty.
lv: Nav ko saglabāt: rezultātu saraksts ir tukšs.

en: Files
lv: Faili

en: Save Report
lv: Saglabāt atskaiti

en: <qt>A folder or a file named <b>%1</b> already exists.</qt>
lv: <qt>Jau pastāv vecāks fails ar nosaukumu <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Cannot create the <b>%1</b> folder.</qt>
lv: <qt>Neizdevās izveidot mapi <b>%1</b>.</qt>

en: KFileReplace strings
lv: KFileReplace virknes

en: All Files
lv: Visi faili

en: Load Strings From File
lv: Ielādēt virknes no faila

en: Cannot open folders.
lv: Neizdevās atvērt mapes.

en: Batch search and replace tool.
lv: Masveida meklēšanas un aizvietošanas rīks.

en: Part of the KDEWebDev module.
lv: Daļa no KDEWebDev moduļa.

en: Original author of the KFileReplace tool
lv: Sākotnējais KFileReplace rīka autors

en: Current maintainer, code cleaner and rewriter
lv: Šobrīdējais uzturētājs, koda tīrītājs un pārrakstītājs

en: Co-maintainer, KPart creator
lv: Uzturēšanas palīgs, KPart izveidotājs

en: Original german translator
lv: Sākotnējais tulkotājs vācu valodā

en: Sorry, currently the KFileReplace part works only for local files.
lv: Atvainojiet, KFileReplace daļa šobrīd strādā tikai lokāliem failiem.

en: Non Local File
lv: Nav lokāls fails

en: Customize Search/Replace Session...
lv: Pielāgot meklēšanas/aizvietošanas sesiju...

en: &Search
lv: &Meklēt

en: S&imulate
lv: &Imitēt

en: &Replace
lv: &Aizvietot

en: Sto&p
lv: A&pturēt

en: Cre&ate Report File...
lv: Iz&veidot atskaites failu...

en: &Add String...
lv: &Pievienot virkni...

en: &Delete String
lv: &Dzēst virkni

en: &Empty Strings List
lv: &Tukšot virkņu sarakstu

en: Edit Selected String...
lv: Rediģēt izvēlēto virkni...

en: &Save Strings List to File...
lv: &Saglabāt virkņu sarakstu failā...

en: &Load Strings List From File...
lv: Ie&lādēt virkņu sarakstu no faila...

en: &Load Recent Strings Files
lv: Ie&lādēt nesenus virkņu failus

en: &Invert Current String (search <--> replace)
lv: &Apmest izvēlēto virkni (meklētais <--> aizvietotais)

en: &Invert All Strings (search <--> replace)
lv: &Apmest visas virknes (meklētais <--> aizvietotais)

en: &Include Sub-Folders
lv: &Iekļaut apakšmapes

en: Create &Backup Files
lv: Izveidot &rezerves kopijas

en: Case &Sensitive
lv: Reģi&strjutīgs

en: Enable Commands &in Replace String: [$command:option$]
lv: Lietot komandas a&izvietošanas virknē: [$komanda:parametrs$]

en: Enable &Regular Expressions
lv: Lietot &regulāras izteiksmes

en: Configure &KFileReplace...
lv: Konfigurēt &KFileReplace...

en: &Properties
lv: Ī&pašības

en: &Open
lv: &Atvērt

en: &Edit in Quanta
lv: R&ediģēt ar Quanta

en: Open Parent &Folder
lv: Atvērt vecāka &mapi

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: E&xpand Tree
lv: &Izvērst koku

en: &Reduce Tree
lv: &Sakļaut koku

en: &About KFileReplace
lv: &Par KFileReplace

en: KFileReplace &Handbook
lv: KFileReplace &rokasgrāmata

en: &Report Bug
lv: &Ziņot par kļūdu

en: <qt>Cannot open file <b>%1</b> for reading.</qt>
lv: <qt>Neizdevās atvērt lasīšanai failu <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Cannot open file <b>%1</b> for writing.</qt>
lv: <qt>Neizdevās atvērt rakstīšanai failu <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Do you want to replace the string <b>%1</b> with the string <b>%2</b>?</qt>
lv:  <qt>Vai vēlaties aizvietot virkni <b>%1</b> ar virkni <b>%2</b>?</qt>

en: Confirm Replace
lv: Apstiprināt aizvietošanu

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Do Not Replace
lv: Paturēt

en:  Line:%2, Col:%3 - "%1"
lv:  Rinda:%2, kol.:%3 - "%1"

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b> and load the string list.</qt>
lv: <qt>Neizdevās atvērt failu <b>%1</b> un ielādēt virkņu sarakstu.</qt>

en: <qt>File <b>%1</b> seems not to be written in new kfr format. Remember that the old kfr format will be soon abandoned. You can convert your old rules files by simply saving them with kfilereplace.</qt>
lv: <qt>Fails<b>%1</b>, izskatās, nav ierakstīts jaunajā kfr formātā. Atcerieties, vecais formāts drīz tiks atmests pavisam. Vecos failus par jaunajiem var pārveidot vienkārši atverot un saglabājot ar KFileReplace.</qt>

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: <qt>The format of kfr files has been changed; attempting to load <b>%1</b>. Please see the KFilereplace manual for details. Do you want to load a search-and-replace list of strings?</qt>
lv: <qt>Ir mainījies kfr failu formāts; mēģina ielādēt <b>%1</b>. Vairāk informācijas lasiet KFilereplace rokasgrāmatā. Vai vēlaties ielādēt meklēšanas un aizvietošanas virkņu sarakstu?</qt>

en: Load
lv: Ielādēt

en: Do Not Load
lv: Nelādēt

en: There are no strings to search and replace.
lv: Nav nevienas viknes ko meklēt un aizvietot.

en: <qt>The main folder of the project <b>%1</b> does not exist.</qt>
lv: <qt>Projekta galvenā mape <b>%1</b> nepastāv.</qt>

en: <qt>Access denied in the main folder of the project:<br /><b>%1</b></qt>
lv: <qt>Liegta piekļuve projekta glavenajai mapei:<br /><b>%1</b></qt>

note: i18n: ectx: Menu (kfilerepace)
en: Search/&Replace
lv: Meklēt/Ai&zvietot

note: i18n: ectx: Menu (strings)
en: &Strings
lv: &Virknes

note: i18n: ectx: Menu (results)
en: &Results
lv: &Rezultāti

note: i18n: ectx: Menu (options)
en: &Options
lv: &Iespējas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KFileReplace Main Toolbar
lv: KFileReplace galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

en: <qt>Cannot invert string <b>%1</b>, because the search string would be empty.</qt>
lv:  <qt>Nevar apmest virkni <b>%1</b>, jo tad meklēšanas teksts būs tukšs.</qt>

en: Do you really want to delete %1?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %1?

en: No strings to save as the list is empty.
lv: Nav ko saglabāt, jo saraksts ir tukšs.

en: KFileReplace Strings
lv: KFileReplace virknes

en: Save Strings to File
lv: Saglabāt virknes failā

en: File %1 cannot be saved.
lv: Nevar saglabāt failu %1.

en: Open &With...
lv: At&vērt ar...

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Name
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Folder
lv: Mape

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Old Size
lv: Vecais izmērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: New Size
lv: Jaunais izmērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Replaced Strings
lv: Aizvietotas virknes

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Owner User
lv: Īpašnieks

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Owner Group
lv: Grupa

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Size
lv: Izmērs

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Found Strings
lv: Atrastas virknes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Green means ready
lv: Zaļš nozīmē gatavs

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed)
en: Ready
lv: Gatavs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Yellow means wait while sorting list
lv: Dzeltens nozīmē gaida saraksta kārtošanas beigas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed)
en: Please wait while sorting list
lv: Kārto sarakstu, lūdzu uzgaidiet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Red means scanning files
lv: Sarkans nozīmē apstrādā failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Scanned files:
lv: Apstrādāti faili:

en: Project Directory
lv: Projekta mape

en: You must fill the combo boxes (location and filter) before continuing.
lv: Pirms turpināt, jāaizpilda lauki (vieta un filtrs).

en: Some edit boxes are empty in the <b>Owner</b> page.
lv: <b>Īpašnieks</b> lapā palikuši dažu tukši lauki.

en: The minimum size is greater than the maximum size.
lv: Minimālais izmērs ir lielāks par maksimālo.

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Search & Replace in Files
lv: Meklēt un aizvietot failos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: Search Now
lv: Meklēt tagad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: Search Later
lv: Meklēt vēlāk

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: &General
lv: &Pamata

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Startup Folder Options
lv: Sākšanas mapes iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Filter:
lv: Filtrs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Location:
lv: Vieta:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox)
en: Insert a search path here. You can use the search path button.
lv: Šeit ierakstiet meklēšanas ceļu. Varat izmantot ceļa pārlūkošanas pogu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Include subfolders
lv: Iekļaut &apakšmapes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Search/Replace Strings
lv: Meklēt un aizvietot virknes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Search:
lv: Meklēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Replace:
lv: Aizvietot:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: General Options
lv: Pamata iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable &regular expressions
lv: Lietot &regulāras izteiksmes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do &backup copy instead of overwrite
lv: Izveidot &rezerves kopiju, nevis pārrakstīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Case sensitive
lv: Reģi&strjutīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable co&mmands in the replace string
lv: Lietot komandas a&izvietošanas virknē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Backup copy suffix:
lv: Rezerves kopijas sufikss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Encoding of the files:
lv: Failu kodējums:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: &Advanced
lv: &Paplašināti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Ownership Filtering
lv: Īpašnieka filtrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: User:
lv: Lietotājs:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: ID (Number)
lv: ID (numurs)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Equals To
lv: vienāds ar

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Is Not
lv: nav vienāds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Group:
lv: Grupa:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Access Date Filtering
lv: Piekļuves datuma filtrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Dates valid for:
lv: Izmantot datumu kad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Accessed after:
lv: Piekļūts pēc:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Accessed before:
lv: Piekļūts pirms:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Last Writing Access
lv: pēdējoreiz rakstīts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Last Reading Access
lv: pēdējoreiz lasīts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Size Filtering
lv: Izmēra filtrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Minimum si&ze:
lv: Minimālais i&zmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Maximum size:
lv: Maksimālais izmērs:

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Options
lv: Iespējas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable commands in replace strings
lv: Lietot komandas aizvietošanas virknēs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Notif&y on errors
lv: Ziņo&t par kļūdām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Recursive (search/replace in all sub folders)
lv: Rekursīvi (parmeklēt visas apakšmapes)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable regular e&xpressions
lv: Lietot &regulāras izteiksmes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do &backup copy
lv: Veidot rezerves &kopijas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Advanced Options
lv: Paplašinātas iespējas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Ignore hidden files and folders
lv: Ignorēt slēptus failus un mapes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Follow s&ymbolic links
lv: Sekot &simbolsaitēm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: When searching, stop on first string found (faster but no details)
lv: Meklēšanas režīmā apstāties pie pirmās atrastās virknes (ātrāks, bet nav detaļu)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do not show file if no strings are found or replaced
lv: Nerādīt failu, ja tajā nekas nav atrasts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Show confirmation dialog
lv: Rādīt apstiprināšanas logu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Confirm before replace each string
lv: Prasīt apstiprinājumu katrai aizvietošanai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Default Values
lv: &Noklusētās vērtības

en: Batch search and replace tool
lv: Masveida meklēšanas un aizvietošanas rīks

en: Shell author, KPart creator, co-maintainer
lv: Čaulas autors, KPart izveidotājs, uzturēšanas palīgs

en: Starting folder
lv: Sākt mapē

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b>.</qt>
lv: <qt>Neizdevās atvērt failu <b>%1</b>.</qt>

en: Replace with
lv: Aizvietots ar

en: Total number occurrences
lv: Kopējais reižu skaits

en: KFileReplace Report
lv: KFileReplace atskaite

en: Searching/Replacing Strings Table
lv: Meklēšanas/aizvietošanas virkņu tabula

en: Search for
lv: Meklēt

en: Results Table
lv: Rezultātu tabula

en: Created by
lv: Izveidojis

en: date
lv: datums

en: Total occurrences
lv: Kopējais skaits

en: Shows the statistics of your operations. Note that the columns content changes depending on what kind of operation you are performing.
lv: Parāda jūsu darbību statikstiku. Ņemiet vērā ka kolonu saturs mainās atkarībā no veiktās darbības tipa.

en: Shows a list of strings to search for (and if you specified it, a list of strings to replace with). Use the "add strings" dialog to edit your string list or double click on a string.
lv: Rāda sarakstu ar meklējamajām virknēm (un ja norādīts, arī virknēm ar ko aizvietot). Izmantojiet "pievienot virknes" logu, lai rediģētu virkņu sarakstu, vai veiciet dubultklikšķi uz virknes.

en: Base folder for operations of search/replace. Insert path string here by hand or use the search button.
lv: Meklēšanas/aizvietošanas bāzes mape. Ierakstiet šeit ceļu uz mapi vai izmantojiet pārlūkošanas pogu.

en: Shell-like wildcards. Example: "*.html;*.txt;*.xml".
lv: Komandrindas tipa aizstājējzīmes. Piemēram: "*.html;*.txt;*.xml".

en: Insert the minimum file size you want to search, or leave it unchecked if you do not want a minimum size limit.
lv: Ievadiet minimālo pārmeklējamo failu izmēru, vai atstājiet neieslēgtu, ja nevēlaties ierobežot faila izmēru.

en: Insert the maximum file size you want to search, or leave it unchecked if you do not want a maximum size limit.
lv: Ievadiet maksimālo pārmeklējamo failu izmēru, vai atstājiet neieslēgtu, ja nevēlaties ierobežot faila izmēru.

en: Insert the minimum value for file access date that you want to search, or leave it unchecked if you do not want a minimum limit.
lv: Ievadiet minimālo faila piekļuves laiku, vai atstājiet neieslēgtu, ja nevēlaties ierobežot faila piekļuves laiku.

en: Insert the maximum value for file access date that you want to search, or leave it unchecked if you do not want a maximum limit.
lv: Ievadiet maksimālo faila piekļuves laiku, vai atstājiet neieslēgtu, ja nevēlaties ierobežot faila piekļuves laiku.

en: Select  "writing" if you want to use the date of the last modification, or  "reading" to use the date of the last access.
lv: Izvēlieties  "rakstīšana", ja vēlaties izmantot pēdējās izmaiņas veikšanas datumu, vai "lasīšana", lai izmantotu pēdējās lasīšanas datumu..

en: Minimum value for access date.
lv: Piekļuves datuma minimālā vētrība.

en: Maximum value for access date.
lv: Piekļuves datuma maksimālā vētrība.

en: Insert here the string to search for.
lv: Šeit ievadiet meklējamo virkni.

en: Insert here the string to replace with.
lv: Šeit ievadiet virkni ar kuru aizstāt meklējamo.

en: Enable this option if your search is case sensitive.
lv: Ieslēdziet šo, lai veiktu reģistrjutīgu meklēšanu.

en: Enable this option to search in sub folders too.
lv: Ieslēdziet šo, lai meklētu arī apakšmapēs.

en: Enable this option when you are searching for a string and you are only interested to know if the string is present or not in the current file.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties tikai zināt vai virkne ir atroda failā.

en: If set, then if kfilereplace encounters a symbolic link it treats it like a normal folder or file.
lv: Ja ieslēgts, KFileReplace, sastopot simbolsaiti, to apstrādās kā parastu mapi, vai failu.

en: Enable this option to ignore hidden files or folders.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, lai ignorētu slēptus failus un mapes.

en: If this option is enabled, KFR will show even the names of the files in which no string has been found or replaced.
lv: Ieslēdzot šo, KFileReplace rādīs arī to failu nosaukumus, kuros nekas netika atrasts.

en: Allows you to apply Qt-like regular expressions on the search string. Note that a complex regular expression could affect speed performance.
lv: Ļauj meklēšanas virknē izmantot Qt-stila regulāras izteiksmes. Ņemiet vērā ka sarežģīta regulāra izteiksme samazinās ātrdarbību.

en: Enable "commands". For example: if search string is "user" and replace string is the command "[$user:uid$]", KFR will substitute "user" with the uid of the user.
lv: Ieslēdz "komandas". Piemēram: ja meklēšanas virkne ir "user" un aizvietošanas virkne ir komanda "[$user:uid$]", KFileReplace aizvietos visus "user" ar atbilstošā lietotāja UID.

en: Enable this option if you want leave original files untouched.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties sākotnējos failus atstāt neskartus.

en: Enable this option if you want to be asked for single string replacement confirmation.
lv: Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties ka vaicā apstiprinājumu katrai aizvietošanas darbībai.

en: Enable this option to perform replacing as a simulation, i.e. without making any changes to files.
lv: Ieslēdziet šo, lai aizvietošanu tikai imitētu - neveiktu nekādas izmaiņas failos.

en: Select search-only mode.
lv: Izvēlēties tikai meklēšanas režīmu.

en: Select search-and-replace mode.
lv: Izvēlēties meklēšanas un aizvietošanas režīmu.

en: Insert here a string you want search for.
lv: Šeit ierakstiet meklējamo virkni.

en: Insert here the string that KFR will use to replace the search string.
lv: Šeit ierakstiet virkni ar kuru aizvietot meklējamo virkni.
