klinkstatus - en to lv translation catalogue (211 entries)

en: New Session
lv: Jauna sesija

en: Open URL...
lv: Atvērt URL

en: Close Session
lv: Aizvērt sesiju

en: Download New Stylesheets...
lv: Lejupielādēt jaunas stila lapas...

en: Configure KLinkStatus...
lv: Konfigurēt KLinkStatus...

en: About KLinkStatus
lv: Par KLinkStatus

en: &Report Bug...
lv: &Ziņot par kļūdu...

en: All...
lv: Viss...

en: Broken...
lv: Bojātas...

en: &Follow Last Link
lv: &Sekot pēdējai saitei

en: Follow last Link checked (slower)
lv: Sekot pēdējai pārbaudītajai saitei (lēnāks)

note: i18n("&Do not follow last Link checked"), "go-jump", "Do not follow last Link checked (faster)"); toggle_action->setCheckedState(item); this action must be in the tabwidget because the slot can't be connected to a particular sessionWidget
en: &Hide Search Panel
lv: &Slēpt meklēšanas paneli

note: i18n("&Show Search Panel"), "go-top", "Show Search Panel"); toggle_action->setCheckedState(item);
en: &Reset Search Options
lv: A&tstatīt meklēšanas iestatījumus

en: &Disable Updates on Results Table
lv: Ats&lēgt rezultātu tabulas atjaunošanu

en: Disable Updates on Results Table (faster)
lv: Atslēgt rezultātu tabulas atjaunošanu (ātrāks)

note: i18n("&Enable Updates on Results Table"), "view-refresh", "Enable Updates on Results Table (slower)"); toggle_action->setCheckedState(item); *************** Search menu *********************
en: &Start Search
lv: &Sākt meklēšanu

en: &Pause Search
lv: &Pauzēt meklēšanu

en: St&op Search
lv: A&pturēt meklēšanu

en: Search in Background
lv: Meklēt fonā

en: Check Links in background and update results when finished (faster)
lv: Pārbaudīt saites fonā un atjaunot rezultātus, kad pabeigts (ātrāk)

en: &Broken Links
lv: &Bojātas saites

en: &Displayed Links
lv: &Parādītas saites

en: &Unreferred Documents...
lv: &Nesaitēti dokumenti...

en: &Fix All...
lv: &Salabot visu...

en: Check Links
lv: Pārbaudīt saites

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Unreferred Documents
lv: Nesaitēti dokumenti

en: Previous View
lv: Iepriekšējais skats

en: Next View
lv: Nākamais skats

en: Previous Session
lv: Iepriekšējā sesija

en: Next Session
lv: Nākamā sesija

en: Change View
lv: Mainīt skatu

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: Whether to use the system real name and e-mail
lv: Vai izmantot sistēmas īsto vārdu un e-pastu

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The name associated to the user
lv: Lietotājam piekārtotais vārds

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The email associated to the user
lv: Lietotājam piekārtotais e-pasts

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of entries in the combo url.
lv: Maksimālais kombo url ierakstu skaits.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of simultaneous connections.
lv: Maksimālais vienlaicīgu savienojumu skaits.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Timeout on getting an URL.
lv: URL ielādes noildze.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: History of combo url.
lv: Kombo url vēsture.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum depth to check.
lv: Maksimālais pārbaudes dziļums.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check parent folders.
lv: Vai pārbaudīt vecāku mapes.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check external links.
lv: Vai pārbaudīt ārējas saites.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to remember the check settings like depth, and so on, on exit.
lv: Vai izejot atcerēties pārbaudīšanas iestatījumus, tādus kā meklēšanas dziļums.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether preview prefix in Quanta project is used to set the URL to check.
lv: Vai pārbaudāmajā URL tiek izmantots Quanta projekta prefikss.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to display a tree view or a flat view in the results view.
lv: Vai attēlot rezultātus kokā vai plakanā sarakstā.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to automatically adjust the width of the result columns (Not used).
lv: Vai automātiski automātiski pielāgot rezultātu kolonu platumu (netiek izmantots).

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the viewport of the result view should follow the last link checked.
lv: Vai rezultātu skatam sekot līdzi pēdējai pārbaudītajai saitei.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to send an User-Agent in HTTP requests.
lv: Vai HTTP pieprasījumos nosūtīt lietotāja aģenta virkni.

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (klinkstatus)
en: Defines the HTTP User-Agent to send.
lv: Nosaka kādu HTTP lietotāja aģentu lietot.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the user can see if the markup is valid by showing a column with an icon indicator.
lv: Vai lietotājam rādīt vai dokumenta marķējums ir derīgs, parādot indikatora ikonu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Available Stylesheets for exporting the results in HTML
lv: Pieejamās stilu lapas, eksportējot rezultātus uz HTML.

note: i18n: ectx: label, entry (PreferedStylesheet), group (klinkstatus)
en: Defines the stylesheet to use when exporting results to HTML
lv: Definē izmantojamo stilu lapu, eksportējot rezultātus uz HTML

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the number of spaces Tidy uses to indent content, when indentation is enabled.
lv: Šī iespēja norāda atstarpju skaitu, ko Tidy lietot dokumentu formatēšanai.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: Whether to do line wrapping.
lv: Vai veikt rindu aplaušanu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the right margin Tidy uses for line wrapping. Tidy tries to wrap lines so that they do not exceed this length.
lv: Šī iespēja norāda teksta platumu, ko Tidy izmantot rindu aplaušanai. Tidy mēģina aplauzt rindas lai to garums nepārsniedz šo vērtību.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output tag names in upper case. The default is no, which results in lower case tag names, except for XML input, where the original case is preserved.
lv: Šī iespēja nosaka vai Tidy izvadīt tagu nosaukumus ar lielajiem burtiem. Noklusētais ir nē, kā rezultā tagu nosaukumi tiek izvadīti ar mazajiem burtiem, izņemot XML izvades režīmā, kurā tiek saglabāts sākotnējais burtu reģistrs.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output attribute names in upper case. The default is no, which results in lower case attribute names, except for XML input, where the original case is preserved.
lv: Šī iespēja nosaka vai Tidy izvadīt atribūtu nosaukumus ar lielajiem burtiem. Noklusētais ir nē, kā rezultā atribūtu nosaukumi tiek izvadīti ar mazajiem burtiem, izņemot XML izvades režīmā, kurā tiek saglabāts sākotnējais burtu reģistrs.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the DOCTYPE declaration generated by Tidy. If set to "omit" the output won't contain a DOCTYPE declaration. If set to "auto" (the default) Tidy will use an educated guess based upon the contents of the document. If set to "strict", Tidy will set the DOCTYPE to the strict DTD. If set to "loose", the DOCTYPE is set to the loose (transitional) DTD. Alternatively, you can supply a string for the formal public identifier (FPI).
lv: Šī vērtība norāda kādu DOCTYPE deklarāciju Tidy pievienot dokumentam. Ja uzlikts uz"izlaist" izvads nesaturēs DOCTYPE deklarāciju. Ja uz  "automātiski" (noklusētais) Tidy, analizējot dokumenta saturu, uzminēs atbilstošo DOCTYPE vētrību. Ja uz "strikts", Tidy, lietots striktu DOCTYPE DTD. Ja uz "brīvs", tiks lietots brīvs(transitional) DOCTYPE DTD. Vēl ir iespēja ievadīt savu virkni, ko izmantot par formālo publisko identifikatoru(FPI).

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should pretty print output, writing it as well-formed XML. Any entities not defined in XML 1.0 will be written as numeric entities to allow them to be parsed by a XML parser. The original case of tags and attributes will be preserved, regardless of other options.
lv: Šī iespēja nosaka vai Tidy izskaistināt izdrukāto izvadu, to izveidojot par korektu XML. Jebkuras entītes, kas nav definētas XML 1.0 tiks pierakstītas kā skaitļu entītes, lai nodrošinātu iespēju dokumentu nolasīt ar XML parseri. Tiks saglabāts tagu sākotnējais reģistrs.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should strip out surplus presentational tags and attributes replacing them by style rules and structural markup as appropriate. It works well on the HTML saved by Microsoft Office products.
lv: Šī iespēja norāda vai Tidy izmest no dokumentiem liekos prezentācijas tagus un atribūtus un aizstāt tos ar atbilstošajiem stila likumiem un struktūras marķējumu. Tas labi strādā ar Micrsosft Office saglabātiem HTML dokumentiem.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the character encoding Tidy uses for both the input and output.
lv: Šī iespēja norāda kādu rakstzīmju kodejumu Tidy izmantot gan ievadam gan izvadam.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Name of the configuration, e.g. kdewebdev
lv: Konfigurācijas nosaukums, piem. kwebdev

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Periodicity of the check
lv: Pārbaudes periodiskums

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Hour in which the task will be executed
lv: Stunda, kurā izpildīt uzdevumu

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: URL of the site to check
lv: Pārbaudāmās vietnes URL

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: For protocols different than HTTP, specify the root of your files, e.g. '/var/www'
lv: Protokoliem, kas nav HTTP, norādiet failu saknes mapi, piem. '/var/www'

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Depth of recursive search, -1 is unlimited
lv: Rekursīvas meklēšanas dziļums, -1 ir neierobežots

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check links in parent folders
lv: Vai pārbaudīt saites vecāku mapēs

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check external links
lv: Vai pārbaudīt ārējas saites

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: The URLs that match the regexp will not be checked
lv: Šai regulārai izteiksmei atbilstoši URLi netiks pārbaudīti

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: Whether to include only broken links in the result
lv: Vai rezultātā iekļaut bojātās saites

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The directory where the results will be saved
lv: Mape, kurā saglabāt rezultātus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The e-mail address to where results will be emailed
lv: E-pasta adrese, uz kuru nosūtīt rezultātus

en: OK
lv: Labi

en: No Content
lv: Nav satura

en: redirection
lv: pārvirzīšana

en: Could not find the KLinkStatus part; did you configure with '--prefix=/$KDEDIR' and perform 'make install'?
lv: Neizdevās atrast KLinkStatus daļu; vai jūs konfigurējāt ar '--prefix=/$KDEDIR' un veicāt 'make install'?

en: A Link Checker
lv: Saišu pārbaudītājs

en: Check
lv: Pārbaudīt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Results
lv: Rezultāti

en: Identification
lv: Identifikācija

en: Configure the way KLinkstatus reports itself
lv: Kofigurēt kā KLinkstatus ziņo par sevi

en: Mail Transport
lv: Pasta transports

en: KLinkStatus Part
lv: KLinkStatus daļa

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (file_export_html)
en: Export to HTML
lv: Eksportēt kā HTML

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
lv: M&eklēt

note: i18n: ectx: Menu (recheck)
en: Recheck
lv: Pārbaudīt vēlreiz

note: i18n: ectx: Menu (validate)
en: &Validate
lv: &Pārbaudīt

note: i18n: ectx: Menu (manual_validation)
en: Manual Fix
lv: Salabot ar roku

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
lv: &Logs

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
lv: Navigācija

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: P&alīdzība

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (linksToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

en: A Link Checker.
    
    KLinkStatus belongs to the kdewebdev module from KDE.
lv: Saišu pārbaudītājs.
    
    KLinkStatus ir KDE kdewebdev moduļa sastāvdaļa.

en: Document to open
lv: Atveramais dokuments

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSystemIdentity)
en: Use System Identity
lv: Lietot sistēmas identitāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Real name
lv: Īstais vārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail address
lv: E-pasta adrese

en: Configure PIM information
lv: Konfigurēt PIM informāciju

en: User Information
lv: Lietotāja informācija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scheduling
lv: Plānošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Periodicity
lv: Biežums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Hour
lv: Stunda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BrokenLinksOnly)
en: Show Broken Links Only
lv: Rādīt tikai bojātās saites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Results Folder
lv: Rezultātu mape

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: E-Mail Recipient
lv: Saņēmēja e-pasts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Search Options
lv: Meklēšanas nosacījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Document Root
lv: Dokumentu sakne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Depth
lv: Dziļums

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
lv: Neierobežots

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check Parent Folders
lv: Pārbaudīt vecāku mapes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check External Links
lv: Pārbaudīt ārējas saites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RegularExpression)
en: Do not check Regular Expression
lv: Nepārbaudīšanas regulārā izteiksme

en: Configure Site check Automation
lv: Konfigurēt automātisku vietņu pārbaudīšanu

en: New...
lv: Jauns...

en: Remove
lv: Izņemt

en: empty
lv: tukšs

en: Could not delete configuration file %1
lv: Neizdevās izdzēst konfigurācijas failu %1

en: Recurring Check Name
lv: Atkārtotas pārbaudes nosaukums

en: Schedule Link Checks...
lv: Plānot saišu pārbaudes

en: Edit Script Actions...
lv: Rediģēt skripta darbības...

en: Reset Script Actions...
lv: Atstatīt skripta darbības...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Links Checked
lv: Saites pārbaudītas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Status
lv: Statuss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Good
lv: Laba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Broken
lv: Bojāta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Undetermined
lv: Nenoteikta

en: Choose a Document Root
lv: Izvēlieties dokumentu sakni

en: As you are using a protocol other than HTTP, 
    there is no way to guess where the document root is, 
    in order to resolve relative URLs like the ones started with "/".
    
    Please specify one:
lv: Jūs izmantojat protokolu, kas nav HTTP, 
    tāpēc nav iespējams uzminēt dokumentu saknes mapis, 
    kas nepieciešama lai atrisinātu relatīvus URLus,
    piemēram, tādus kas sākas arh "/".
    
    Lūdzu norādiet saknes mapie:

en: Login Input
lv: Pieteikšanās ievads

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain
lv: Domēns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: POST URL
lv: POST URL.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: POST Data
lv: POST dati

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Key
lv: Atslēga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Value
lv: Vērtība

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonAdd)
en: Add
lv: Pievienot

en: S&earch:
lv: M&eklēt:

en: Status:
lv: Statuss:

en: All Links
lv: Visas saites

en: Good Links
lv: Derīgas saites

en: Broken Links
lv: Bojātas saites

en: Malformed Links
lv: Nekorektas saites

en: Undetermined Links
lv: Nenoteiktas saites

en: Clear filter
lv: Tīrīt filtru

en: Enter the terms to filter the result link list
lv: Ievadiet tekstu, lai filtrētu meklēšanas rezultātu sarakstu

en: Choose what kind of link status to show in result list
lv: Izvēlieties kāda statusa saites rādīt rezultātu sarakstā

en: Javascript not supported
lv: Javascript nav atbalstīts

en: Checking...
lv: Pārbauda...

en: Cowardly refusing to check an empty URL.
lv: Gļēvulīgi atsakās pārbaudīt tukšu URL.

en: Stopped
lv: Apturēts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
lv: Gatavs

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Adding level...
lv: Pievieno līmeni...

en: Resuming
lv: Atsāk

en: Export Results as HTML
lv: Saglabāt rezultātus kā HTML

en: Use a protocol other than HTTP, e.g. file, ftp, sftp, fish, etc., so the files can be saved.
lv: Izmantojiet protokolu, kas nav HTTP, piem., file, ftp, sftp, fish, utt., lai varētu saglabāt failus.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
lv: Meklēt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Cookie based authentication, only possible with HTTP based protocol.
lv: Sīkdatņu balstīta autentificēšana, iespējama tikai ar HTTP balstītu protokolu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Login
lv: Pieteikties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
lv: Dziļums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_subdirs_only)
en: Do &not check parent folders
lv: &Nepārbaudīt vecāku mapes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_external_links)
en: Chec&k external links
lv: Pā&rbaudīt ārējas saites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Do not check regular expression:
lv: Nepārbaudīt saites ar regulāru izteiksmi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_checked_links)
en: Checked Links:
lv: Pārbaudītās saites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
lv: Pagājis laiks:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTTP Identification
lv: HTTP identifikācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SendIdentification)
en: Send Identification
lv: Sūtīt identifikāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: User-Agent
lv: Lietotāja aģents

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDefault)
en: Default
lv: Noklusētais

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup)
en: Identity
lv: Identitāte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: View
lv: Skats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayTreeView)
en: Tree
lv: Koks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayFlatView)
en: Flat (faster)
lv: Plakans (ātrāks)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup13_2)
en: Misc
lv: Dažādi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FollowLastLinkChecked)
en: Follow Last Link Checked
lv: Sekot pēdējai pārbaudītajai saitei

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Export Results
lv: Eksportēt rezultātus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred Style Sheet:
lv: Vēlamā stilu lapa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
lv: Tīkls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Number of simultaneous connections:
lv: Paralēlu savienojumu skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Timeout in seconds:
lv: Noildze sekundēs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
lv: Ievads

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check external links
lv: Pārbaudīt ārējas saites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Number of items in URL history:
lv: URL vēstures ierakstu skaits

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check parent folders
lv: Pārbaudīt vecāku mapes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Check this one if you want to use Quanta's project preview prefix in the URL to check
lv: Ieslēdziet šo, ja pārbaudāmajā URL vēlaties izmantot Quanta projektu priekšapskates prefiksu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Use preview prefix
lv: Izmantot priekšapskates prefiksu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberCheckSettings)
en: Remember settings when exit
lv: Atcerēties iestatījumus

en: Open new tab
lv: Atvērt jaunu cilni

en: Close the current tab
lv: Aizvērt aktīvo cilni

en: KLinkStatus - Link Checker
lv: KLinkStatus - Saišu pārbaudītājs

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL

en: ROOT URL.
lv: SAKNES URL.

en: Edit Referrer
lv: Rediģēt refereri

en: All
lv: Visi

en: Open URL
lv: Atvērt URL

en: Open Referrer URL
lv: Atvērt referera URL

en: Copy URL
lv: Kopēt URL

en: Copy Referrer URL
lv: Kopēt referera URL

en: Copy Cell Text
lv: Kopēt šūnas tekstu

en: Delete checked Documents
lv: Izdzēst pārbaudītos dokumentus

en: Delete All Documents
lv: Izdzēst visus dokumentus

en: Cannot crawl through directories using HTTP.
    
    Try using file, ftp, sftp or fish, for example.
lv: Nevar apstaigāt mapes, izmantojot HTTP.
    
    Mēģiniet lietot, piemēram, file, ftp, sftp vai fish.

en: Crawling folders...
lv: Apstaigā mapes...

en: Matching results...
lv: Salīdzina rezultātus...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UnreferredDocumentsWidget)
en: Unreferred DocumentsWidget
lv: Bezsaites dokumentu logdaļa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: Base Folder:
lv: Bāzes mape:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KListWidgetSearchLine, documentSearchLine)
en: Filter Documents...
lv: Filtrēt dokumentus...
