libphonon - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
lv: <html>Audio atskaņošanas ierīce <b>%1</b> nedarbojas.<br/>Atkāpjās uz <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
lv: <html>Pārslēdz audio atskaņošanu uz <b>%1</b> ierīci<br/>, kas nupat kļuva pieejama un kura ir vēlamāka.</html>

en: Revert back to device '%1'
lv: Atgriezt atpakaļ uz '%1' ierīci

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
lv: <html>Pārslēdz audio atskaņošanu uz <b>%1</b> ierīci<br/>, kura ir vēlamāka vai speciāli pielāgota šai plūsmai.</html>

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
lv: Brīdināšana

[ctx: Phonon::]
en: Music
lv: Mūzika

[ctx: Phonon::]
en: Communication
lv: Komunikācijas

[ctx: Phonon::]
en: Games
lv: Spēles

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: PulseAudio Sound Server
lv: PulseAudio skaņas serveris

en: Volume: %1%
lv: Skaļums: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
lv: Izmantojiet šo slīdni skaļuma regulēšanai. Kreisā pozīcija ir 0%, labā - %1%

en: Muted
lv: Apklusināts
