imagerename_plugin - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
mr: तुम्हाला डाव्या चित्राला उजव्या चित्राशी बदलायचे.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
mr: हे चित्र स्थानिक यजमानावर संचयीत नाही.
    दाखलन करिता या लेबल वर क्लिक करा.

en: Unable to load image
mr: प्रतिमा दाखल करू शकत नाही

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
mr: खोलपणा: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
mr: आकार: %1x%2
