kcmkdnssd - en to mr translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
mr: अधिक क्षेत्र

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
mr: संचारण करण्याच्या सेवेच्या मूलभूत क्षेत्राच्या (विशेषतः स्थानिक संजाळ) व्यतिरिक्त इतर संजाळ क्षेत्राची यादी.

en: ZeroConf configuration
mr: ZeroConf संयोजना

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
mr: जेकब स्टाचोव्स्की

en: Setup services browsing with ZeroConf
mr: ZeroConf सह संचारण करणारी सेवा स्थापीत करा
