kio_bookmarks - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Root
mr: रूट

en: Places
mr: जागा

en: My bookmarks
mr: माझे ओळखचिन्ह

en: Xavier Vello
mr: झेवियर वेल्लो

en: Initial developer
mr: प्रारंभिक विकासकर्ता

en: There are no bookmarks to display yet.
mr: प्रदर्शन करिता ओळखचिन्ह नाही.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
mr: kio_bookmarks CSS फाईल आढळली नाही. आऊटपुट कुरूप दिसेल.
    तुमचे प्रतिष्ठापन तपासा.

en: My Bookmarks
mr: माझे ओळखचिन्ह
