nepomuk - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Nepomuk Service Stub
mr: निपोमुक सेवा स्टब

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
mr: (c) 2008-2011, सेबेस्तियन सॉअर

en: Sebastian Trüg
mr: सेबेस्तियन सॉअर

en: Maintainer
mr: नियंत्रक

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
mr: चालू करण्याची सेवा

en: No service name specified
mr: सेवा नाव निश्चित केले नाही

en: Unknown service name:
mr: अपरिचीत सेवा नाव:
