audiorename_plugin - en to nb translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
nb: Det finnes fra før en eldre fil som heter «%1».

en: A similar file named '%1' already exists.
nb: Det finnes fra før en lignende fil som heter «%1».

en: A newer file named '%1' already exists.
nb: Det finnes fra før en nyere fil som heter «%1».

en: Source File
nb: Kildefil

en: Existing File
nb: Nåværende fil

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
nb: Vil du erstatte den nåværende fila med den til høyre?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
nb: Denne lydfila er ikke lagret
    på denne datamaskinen.
    Trykk på dette merket for å laste den.

en: Unable to load audio file
nb: Kan ikke laste lydfila

en: Artist: %1
nb: Kunstner: %1

en: Title: %1
nb: Tittel: %1

en: Comment: %1
nb: Kommentar: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
nb: Bitfrekvens: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
nb: Samplingsfrekvens: %1 %2

en: Length:
nb: Lengde:
