kcmnotify - en to nb translation catalogue (14 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
nb: <h1>Systemmeldinger</h1>KDE gir deg stor kontroll over hvordan du vil bli varslet når spesielle hendelser inntreffer. Det er flere valg for hvordan du skal varsles:<ul><li>Slik programmet opprinnelig var laget.</li><li>Med et pip eller annen lyd.</li><li>Via en dialogboks som spretter opp med mer informasjon.</li><li>Ved å lagre hendelsen i en loggfil uten noen visuell eller lydvarsling.</li></ul>

en: Event source:
nb: Hendelseskilde:

en: &Applications
nb: &Programmer

en: &Player Settings
nb: Tilpass avspiller

en: System Notification Control Panel Module
nb: Kontrollsentermodul for systemvarsling

en: (c) 2002-2006 KDE Team
nb: © 2002–2006 KDE Team

en: Original implementation
nb: Opprinnelig implementasjon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
nb: Bruk &KDE-lydsystemet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: 100%
nb: 100 %

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: 0%
nb: 0 %

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbVolume)
en: Force &Volume:
nb: Tving &Lydstyrke:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
nb: Bruk &ekstern spiller

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
nb: A&vspiller:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
nb: &Ingen lyd
