kio_bookmarks - en to nb translation catalogue (8 entries)

en: Root
nb: Rot

en: Places
nb: Steder

en: Bad request: %1
nb: Feil forespørsel: %1

en: My bookmarks
nb: Mine bokmerker

en: Initial developer
nb: Første utvikler

en: There are no bookmarks to display yet.
nb: Det er ingen bokmerker å vise ennå.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
nb: Fant ikke CSS-fil for kio-bookmarks. Utdata vil se stygge ut.
    Sjekk installasjonen.

en: My Bookmarks
nb: Mine bokmerker
