kio_nfs - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
nb: %1:  NFS-versjonen støttes ikke

en: RPC error %1
nb: RPC-feil %1

en: No space left on device
nb: Ingen plass igjen på enheten

en: Read only file system
nb: Filsystem med kun lesetilgang

en: Filename too long
nb: For langt filnavn

en: Disk quota exceeded
nb: Diskkvote overskredet

en: NFS error %1 - %2
nb: NFS-feil %1 – %2

en: Failed to mount %1
nb: Klarte ikke å montere %1

en: Unknown target
nb: Ukjent mål
