kreadconfig - en to nb translation catalogue (7 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
nb: Les KConfig-oppføringer – for bruk i skallskript

en: (c) 2001 Red Hat, Inc.
nb: © 2001 Red Hat, Inc.

en: Use <file> instead of global config
nb: Bruk <file> i stedet for globale tilpasninger

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
nb: Se i gruppe. Bruk flere ganger for grupper inni grupper.

en: Key to look for
nb: Se etter nøkkel

en: Default value
nb: Standardverdi

en: Type of variable
nb: Variabeltype
