plasma_scriptengine_qscript - en to nb translation catalogue (37 entries)

en: Images
nb: Bilder

en: Configuration Definitions
nb: Oppsettsdefinisjoner

en: User Interface
nb: Brukerflate

en: Data Files
nb: Datafiler

en: Executable Scripts
nb: Kjørbare skripter

en: Translations
nb: Oversettelser

en: Animation scripts
nb: Animasjonsskripter

en: Main Script File
nb: Hovedskriptfil

en: Unable to load script file: %1
nb: Klarte ikke åpne skriptfila: %1

en: debug takes one argument
nb: debug har ett argument

en: print() takes one argument
nb: print() har ett argument

en: listAddons takes one argument: addon type
nb: listAddons har ett argument: tilleggstype

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
nb: loadAddons har to argumenter: tilleggstype og tilleggsnavn som skal lastes inn

en: Failed to find Addon %1 of type %2
nb: Klarte ikke å finne Tillegg %1 av type %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
nb: Klarte ikke åpne skriptfil for Tillegg %1: %2

en: setData() takes at least one argument
nb: setData() har minst ett argument

en: Could not extract the DataEngineObject
nb: Klarte ikke trekke ut DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
nb: Klarte ikke trekke ut datamotoren

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
nb: removeAllData() har minst ett argument (kildenavnet)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
nb: removeData() har minst to argumenter (kildenavn og nøkkelnavn)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
nb: Tjenesten krever minst én parameter: tjenestenavnet

en: Requested service %1 was not found in the Package.
nb: Den etterspurte tjenesten %1 ble ikke funnet i pakka.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
nb: Autorisasjon nektet for nødvendig utvidelse «%1».

en: loadui() takes one argument
nb: loadui() har ett argument

en: Unable to open '%1'
nb: Klarte ikke åpne «%1»

en: Constructor takes at least 1 argument
nb: Konstruktor har minst ett argument

en: dataEngine() takes one argument
nb: dataEngine() har ett argument

en: Could not extract the Applet
nb: Klarte ikke trekke ut miniprogrammet

en: service() takes two arguments
nb: service() har to argumenter

en: service() takes one argument
nb: service() har ett argument

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
nb: Feil i  %1 på linje %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
nb: animation() har ett argument

en: %1 is not a known animation type
nb: %1 er ikke en kjent animasjonstype

en: i18n() takes at least one argument
nb: i18n() har minst ett argument

en: i18nc() takes at least two arguments
nb: i18nc() har minst to argumenter

en: i18np() takes at least two arguments
nb: i18np() har minst to argumenter

en: i18ncp() takes at least three arguments
nb: i18ncp() har minst tre argumenter
