kio_help4 - en to nb translation catalogue (26 entries)

en: Output file
nb: Utdata-fil

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
nb: Lager DocBook.entiteter for hovedsnarveier for standardhandlinger

en: There is no documentation available for %1.
nb: Det er ingen dokumentasjon tilgjengelig for %1.

en: Looking up correct file
nb: Slår opp riktig fil

en: Preparing document
nb: Forbereder dokumentet

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
nb: Klarte ikke å tolke den ønskede hjelpefila: <br />%1

en: Saving to cache
nb: Lagrer til mellomlager

en: Using cached version
nb: Bruker mellomlagret versjon

en: Looking up section
nb: Slår opp i del

en: Could not find filename %1 in %2.
nb: Fant ikke filnavnet %1 i %2.

en: Stylesheet to use
nb: Stilark som skal brukes

en: Output whole document to stdout
nb: Send hele dokumentet til standard-ut

en: Output whole document to file
nb: Send hele dokumentet til en fil

en: Create a ht://dig compatible index
nb: Lag en ht://dig-kompatibel indeks

en: Check the document for validity
nb: Sjekk om dokumentet er gyldig

en: Create a cache file for the document
nb: Lag en mellomlagerfil for dokumentet

en: Set the srcdir, for kdelibs
nb: Oppgi kildekatalogen, for kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
nb: Parametere som skal sendes til stilarket

en: The file to transform
nb: Fila som skal omdannes

en: XML-Translator
nb: XML-oversetter

en: KDE Translator for XML
nb: KDEs oversetter for XML

en: Could not write to cache file %1.
nb: Klarte ikke skrive til mellomlagerfil %1.

en: Parsing stylesheet
nb: Tolker stilarket

en: Parsing document
nb: Tolker dokumentet

en: Applying stylesheet
nb: Anvender stilarket

en: Writing document
nb: Skriver dokumentet
