nepomuk - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Server
nb: Nepomuk-tjener

en: Nepomuk Server - Manages Nepomuk storage and services
nb: Nepomuk tjener ‒ administrerer Nepomuk lagring og tjenester

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
nb: © 2008–2011 Sebastian Trüg

en: Maintainer
nb: Vedlikeholder

en: Start the nepomukserver without any services
nb: Start nepomukserver uten noen tjenester
