nepomuk - en to nb translation catalogue (6 entries)

en: Nepomuk Service Stub
nb: Nepomuk tjenestestuss

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
nb: © 2008–2011 Sebastian Trüg

en: Maintainer
nb: Vedlikeholder

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
nb: Tjeneste som skal startes

en: No service name specified
nb: Intet tjenestenavn er oppgitt

en: Unknown service name:
nb: Ukjent tjenestenavn:
