kget - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
nb: Nedlastingshåndterer

en: Show Drop Target
nb: Vis slippmål

en: List All Links
nb: Lag liste med alle lenker

en: List Selected Links
nb: Lag liste med valgte lenker

en: No downloadable links were found.
nb: Fant ingen lenker som kunne lastes ned.

en: No Links
nb: Ingen lenker

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
nb: Kunne ikke kommunisere med KGets nedlastingsbehandler.

en: Communication Error
nb: Kommunikasjonsfeil

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nb: &Verktøy
