kppplogview - en to nb translation catalogue (50 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
nb: Eksporter til en tekstfil. Semikolon brukes som skilletegn.<p></p>Kan brukes til regneark-program som <i> KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
nb: Eksporter som HTML-side. <p></p>Kan brukes til enkel utveksling over <i>Internett</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
nb: Eksportveiviser for kPPP-logger

en: List with possible output formats
nb: Liste over mulige utformater

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
nb: <qt><b>Velg utformat på venstre side.</b></qt>

en: Selection of Filetype
nb: Valg av filtype

en: Filename:
nb: Filnavn:

en: [No file selected]
nb: [Ingen fil valgt]

en: &Select File...
nb: &Velg Fil …

en: Select the filename of the exported output file
nb: Velg filnavnet til den eksporterte utfila

en: Selection of Filename
nb: Valg av filnavn

en: File Format
nb: Filformat

en: Please Choose File
nb: Velg fil

en: Connection log for %1
nb: Forbindelseslogg for %1

en: Loading log files
nb: Laster loggfiler

en: KPPP log viewer
nb: KPPP-loggviser

en: KPPP Log Viewer
nb: KPPP-loggviser

en: Monthly Log
nb: Månedlig logg

en: &File
nb: &Fil

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
nb: © 1999–2002 KPPP-utviklerne

en: Run in KPPP mode
nb: Kjør i KPPP-modus

en: %1 KiB
nb: %1 KB

en: %1 MiB
nb: %1 MB

en: %1h %2m %3s
nb: %1t %2m %3s

en: Connection
nb: Forbindelse

en: Day
nb: Dag

en: From
nb: Fra

en: Until
nb: Til

en: Duration
nb: Varighet

en: Costs
nb: Kostnader

en: Bytes In
nb: Byte inn

en: Bytes Out
nb: Byte ut

en: All Connections
nb: Alle forbindelser

en: &Prev Month
nb: &Forrige måned

en: &Next Month
nb: &Neste måned

en: C&urrent Month
nb: &Denne måned

en: &Export...
nb: &Eksporter …

en: Statistics:
nb: Statistikk:

en: n/a
nb: i/t

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
nb[0]: Utvalg (%1 tilknytning)
nb[1]: Utvalg (%1 tilknytninger)

en: %1 connection | %1 connections
nb[0]: %1 tilknytning
nb[1]: %1 tilknytninger

en: Monthly estimates
nb: Månedlige overslag

en: Connection log for %1 %2
nb: Forbindelseslogg for %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
nb: Ingen forbindelseslogg for %1 %2 tilgjengelig

en: A document with this name already exists.
nb: Et dokument med dette navnet finnes fra før.

en: Overwrite file?
nb: Overskriv fil?

en: An error occurred while trying to open this file
nb: En feil oppsto ved forsøk på å åpne denne fila

en: Sorry
nb: Beklager

en: Monthly estimates (%1)
nb: Månedlige overslag (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
nb: En feil oppsto ved forsøk på å skrive til denne fila.
