libphonon - en to nb translation catalogue (24 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
nb: <html>Lydavspillingsenheten <b>%1</b> virker ikke.<br/>Går tilbake til <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
nb: <html>Bytter til lydavspillingsenheten <b>%1</b><br/> som akkurat ble tilgjengelig og rangeres høyere.</html>

en: Revert back to device '%1'
nb: Tilbakestill til enhet «%1»

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
nb: <html>Bytter til lydavspillingsenheten <b>%1</b><br/>som rangeres høyere eller er spesielt satt opp for denne strømmen.</html>

en: Restart Application
nb: Start programmet på nytt

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
nb: Du endret bakgrunnsmotoren til Phonon multimedia-systemet.
    
    For å ta endringen i bruk må du starte «%1» på nytt.

en: Main Menu
nb: Hovedmeny

en: Title Menu
nb: Tittelmeny

en: Audio Menu
nb: Lydmeny

en: Subtitle Menu
nb: Undertekstmeny

en: Chapter Menu
nb: Kapitelmeny

en: Angle Menu
nb: Vinkelmeny

en: %0 by %1
nb: %0 ved %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
nb: Varslinger

[ctx: Phonon::]
en: Music
nb: Musikk

[ctx: Phonon::]
en: Communication
nb: Kommunikasjon

[ctx: Phonon::]
en: Games
nb: Spill

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
nb: Tilgjengelighet

[ctx: Phonon::]
en: Recording
nb: Tar opp

[ctx: Phonon::]
en: Control
nb: Styring

en: PulseAudio Sound Server
nb: PulseAudio lydtjener

en: Volume: %1%
nb: Lydstyrke: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
nb: Bruk denne glidebryteren for å justere lydstyrken. Posisjonen helt til venstre er 0%, til høyre er %1%

en: Muted
nb: Dempet
