KDE 4 - en to nb translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
nb: Advarsel: Det ser ut til at du ikke har installert pakka gstreamer0.10-plugins-good .
              Noen video-egenskaper er slått av,

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
nb: Advarsel: Det ser ikke ut til at du har installert de grunnleggende 
    programtilleggene for GStreamer.
                All støtte for lyd og video er slått av.

en: Default
nb: Standard

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Disable
nb: Slå av

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
nb: Ett eller flere programtillegg mangler i din GStreamer-installasjon.

en: Missing codec helper script assistant.
nb: Mangler assistenten for kodek-hjelpeskript.

en: Plugin codec installation failed.
nb: Klarte ikke å installere kodek-progamtillegg.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
nb: Phonon forsøkte å installere et ugyldig kodeknavn.

en: The codec installer crashed.
nb: Kodek-installeringen krasjet.

en: The required codec could not be found for installation.
nb: Den nødvendige kodeken kunne ikke finnes for installasjon.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
nb: Det oppsto en uspesifisert feil under kodek-installasjon.

en: Not all codecs could be installed.
nb: Ikke alle kodeker kunne installeres.

en: User aborted codec installation
nb: Bruker avbrøt kodek-installasjon

en: Could not update plugin registry after update.
nb: Klarte ikke oppdatere registeret over programtillegg etter oppdatering.
