kcmkdnssd - en to nds translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
nds: Anner Domänen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
nds: En List vun Internet-Domänen, binnen de na Deensten söcht warrt, blang de Standarddomään (normalerwies dat lokale Nettwark).

en: ZeroConf configuration
nds: ZeroConf instellen

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
nds: © 2004-2007: Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
nds: Dat Dörkieken vun Deensten mit ZeroConf inrichten
