kdesu - en to nds translation catalogue (36 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
nds: Föhrt en Programm mit verwiedert Verlöven ut.

en: Copyright (c) 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio
nds: Copyright © 1998-2000 Geert Jansen, Pietro Iglio

en: Maintainer
nds: Pleger

en: Original author
nds: Orginaalautor

en: Specifies the command to run as separate arguments
nds: Gifft den Befehl, den Du utföhren wullt, as trennt Argumenten an.

en: Specifies the command to run as one string
nds: Gifft den Befehl, den Du utföhren wullt, as een Tekenkeed an.

en: Run command under target uid if <file> is not writable
nds: Befehl ünner disse UID utföhren, wenn <file> sik nich schrieven lett

en: Specifies the target uid
nds: Gifft de Teel-UID an

en: Do not keep password
nds: Passwoort nich wohren

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
nds: Den Dämoon anhollen (smitt all Passwöör weg)

en: Enable terminal output (no password keeping)
nds: Utgaav na't Terminal anmaken (Passwöör nich wohren)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
nds: Prioriteet fastleggen: 0<= Weert <= 100, 0 is sietst

en: Use realtime scheduling
nds: Echttietplanen bruken

en: Do not display ignore button
nds: "Övergahn"-Knoop nich wiesen

en: Specify icon to use in the password dialog
nds: Lüttbild för Passwoort-Dialoog angeven

en: Do not show the command to be run in the dialog
nds: Den Befehl nich wiesen, de in den Dialoog utföhrt warrn schall

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
nds: Röppt den Dialoog as Deel vun't X-Programm op, dat vun "winid" angeven warrt

en: Cannot execute command '%1'.
nds: Befehl "%1" lett sik nich utföhren.

en: Illegal priority: %1
nds: Leeg Prioriteet: %1

en: No command specified.
nds: Keen Befehl utsöcht.

en: Su returned with an error.
nds: "su" hett en Fehler torüchgeven.

en: Command:
nds: Befehl:

en: realtime:
nds: Echttiet:

en: Priority:
nds: Prioriteet:

en: Ignore
nds: Övergahn

en: Run as %1
nds: As %1 utföhren

en: Please enter your password below.
nds: Giff bitte nerrn Dien Passwoort in.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
nds: Dien Akschoon bruukt <b>Systeempleger-Verlöven</b>. Bitte giff dat <b>Systeempleger</b>-Passwoort nerrn in, oder klick op "Övergahn", wenn Du mit Dien aktuelle Verlöven wiedermaken wullt.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
nds: Dien Akschoon bruukt <b>Systeempleger-Verlöven</b>. Bitte giff nerrn den <b>Systeempleger</b> sien Passwoort in.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
nds: De Akschoon bruukt mehr Verlöven. Bitte giff dat Passwoort för <b>%1</b> nerrn in, oder klick op "Övergahn", wenn Du mit Dien aktuelle Verlöven wiedermaken wullt.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
nds: Dien Akschoon bruukt mehr Verlöven. Bitte giff nerrn dat Passwoort vun <b>%1</b> in.

en: &Ignore
nds: Över&gahn

en: Conversation with su failed.
nds: Kommunikatschoon mit "su" fehlslaan.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
nds: Dat Programm "su" lett sik nich finnen.<br />Prööv bitte, wat Dien PATH-Variabel richtig instellt is.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
nds: Keen Verlööf.<br />Villicht weer dat Passwoort leeg, versöök dat man nochmaal.<br />Op en poor Reekners muttst Du en besünner Koppel (faken: "wheel") tohören, wenn Du dit Programm bruken wullt.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
nds: Intern Fehler: Leeg Utgaav vun "SuProcess::checkInstall()"
