kio_sftp - en to nds translation catalogue (31 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
nds: Passwoort gellt nich oder is leeg

en: SFTP Login
nds: SFTP-Anmellen

en: Use the username input field to answer this question.
nds: Bruuk dat Brukernaam-Feld, wenn Du op disse Fraag antern wullt.

en: Please enter your password.
nds: Giff bitte Dien Passwoort in.

en: Site:
nds: Server:

en: Could not allocate callbacks
nds: Torüchrööp laat sik nich towiesen.

en: Could not set log verbosity.
nds: Logbook-Snackhaftigkeit lett sik nich instellen.

en: Could not set log userdata.
nds: Logbook-Brukerdaten laat sik nich fastsetten

en: Could not set log callback.
nds: Logbook-Torüchroop lett sik nich towiesen.

en: Could not create a new SSH session.
nds: Nieg SSH-Törn lett sik nich opstellen.

en: Could not set a timeout.
nds: Tietgrenz lett sik nich instellen.

en: Could not set compression.
nds: Komprimeren lett sik nich instellen.

en: Could not set host.
nds: Reekner lett sik nich instellen.

en: Could not set port.
nds: Port lett sik nich instellen.

en: Could not set username.
nds: Brukernaam lett sik nich instellen.

en: Could not parse the config file.
nds: De Instellen-Datei lett sik nich inlesen.

en: Opening SFTP connection to host %1:<numid>%2</numid>
nds: SFTP-Verbinnen na den Reekner %1:<numid>%2</numid> warrt opbuut.

en: Could not create hash from server public key
nds: Ut den Server sien apen Slötel lett sik keen Pröövsumm opstellen.

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
nds: De Reeknerslötel för dissen Server lett sik nich finnen, man dat gifft en Slötel vun en anner Typ.
    En Angreper mag den Standardslötel utwesseln, so dat Dien Client annimmt, dat gifft den Slötel nich.
    Snack dor bitte Dien Systeempleger op an.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
nds: De Reeknerslötel för den Server "%1" wöör ännert.
    Dat mag angahn, Een drievt hier DNS-Dörstekeree, oder den Server sien IP-Adress un Reeknerslötel hebbt sik beed op eenmaal ännert.
    De Fingerafdruck för den Slötel, den de Server Di tostüert hett, is:
     %2
    Snack dor bitte Dien Systeempleger op an.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
nds: Wohrscho: Identiteet vun den Reekner lett sik nich överpröven.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
nds: De Identiteet vun den Reekner "%1" lett sik nich pröven.
    De Fingerafdruck is: %2
    Wullt Du Di redig tokoppeln?

en: Authentication failed.
nds: Identiteetprööv fehlslaan.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
nds: Identiteetprööv fehlslaan. De Server hett keen Methoden dorför künnig maakt.

en: Please enter your username and password.
nds: Bitte giff Dien Brukernaam un Passwoort in.

en: Incorrect username or password
nds: Brukernaam oder Passwoort gellt nich

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
nds: Dat SFTP-Ünnersysteem lett sik nich ansnacken. Beseker bitte, SFTP is op den Server anmaakt.

en: Could not initialize the SFTP session.
nds: De SFTP-Törn lett sik nich torechtmaken.

en: Successfully connected to %1
nds: Verbinnen na %1 opstellt

en: Could not read link: %1
nds: Link lett sik nich lesen: %1

en: Could not change permissions for
    %1
nds: Verlöven laat sik nich ännern för:
    %1
