kio_help4 - en to nds translation catalogue (26 entries)

en: Output file
nds: Utgaavdatei

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
nds: Stellt DocBook-Betekers för Tastkombinatschonen vun Stabdardakschonen op

en: There is no documentation available for %1.
nds: För "%1" gifft dat keen Dokmentatschoon.

en: Looking up correct file
nds: Richtig Datei warrt söcht

en: Preparing document
nds: Dokment warrt torechtmaakt

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
nds: De anfraagte Hülpdatei lett sik nich dörkieken:<br />%1

en: Saving to cache
nds: Bi to sekern na'n Twischenspieker

en: Using cached version
nds: Verschoon ut Twischenspieker warrt bruukt

en: Looking up section
nds: Afsnitt warrt söcht

en: Could not find filename %1 in %2.
nds: De Dateinaam "%1" lett sik binnen "%2" nich finnen.

en: Stylesheet to use
nds: Stilvörlaag, de Du bruken wullt

en: Output whole document to stdout
nds: Heel Dokment na stdout utgeven

en: Output whole document to file
nds: Heel Dokment as Datei utgeven

en: Create a ht://dig compatible index
nds: Een Index opstellen, de mit ht://dig löppt

en: Check the document for validity
nds: Kieken, wat dat Dokment gellt

en: Create a cache file for the document
nds: Twischenspieker-Datei för't Dokment opstellen

en: Set the srcdir, for kdelibs
nds: Srcdir för kdelibs fastleggen

en: Parameters to pass to the stylesheet
nds: Parameters, de na de Stilvörlaag övergeven warrt

en: The file to transform
nds: De Datei, de Du wanneln wullt

en: XML-Translator
nds: XML-Översetter

en: KDE Translator for XML
nds: KDE-Översetter för XML

en: Could not write to cache file %1.
nds: Twischenspieker-Datei "%1" lett sik nich schrieven.

en: Parsing stylesheet
nds: Stilvörlaag warrt dörkeken

en: Parsing document
nds: Dokment warrt dörkeken

en: Applying stylesheet
nds: Stilvörlaag warrt anwendt

en: Writing document
nds: Dokment warrt schreven
