nepomuk - en to nds translation catalogue (17 entries)

en: Disk space is running low (%1 left). Suspending indexing of files.
nds: De fre'e Ruum op de Fastplaat warrt weniger (%1 över). Dat Dateiindizeren warrt utsett.

en: Resuming indexing of files for fast searching.
nds: Dat Indizeren vun lokaal Dateien för gau Söken warrt wiedermaakt

en: Nepomuk File Indexer
nds: Nepomuk-Dateiindizeren

en: Developer
nds: Programmschriever

en: Maintainer
nds: Pleger

en: NepomukIndexer
nds: Nepomuk-Indizeren

en: NepomukIndexer indexes the contents of a file and saves the results in Nepomuk
nds: Nepomuk-Indizeren indizeert en Dateiinholt un sekert de Resultaten binnen Nepomuk

en: (C) 2011, Vishesh Handa, Sebastian Trueg
nds: © 2011: Vishesh Handa, Sebastian Trüg

en: Current maintainer
nds: Pleger opstunns

en: The URL of the file to be indexed
nds: De URL vun de Datei, de Du indizeren wullt

en: Remove all indexed data of the URL provided
nds: All indizeert Daten vun de angeven URL wegmaken

en: Streams the indexed data to stdout
nds: Wiest de indizeerten Daten op de Standardutgaav

[ctx: @info:status]
en: File indexer is suspended.
nds: Dateiindizeren is utsett.

[ctx: @info:status]
en: Cleaning invalid file metadata
nds: Leeg Datei-Metadaten oprümen

[ctx: @info:status]
en: Indexing files for desktop search.
nds: Dateien för de Schriefdischsöök warrt indizeert.

[ctx: @info:status]
en: Scanning for recent changes in files for desktop search
nds: Dateien warrt na niege Ännern för de Schriefdischsöök dörkeken

[ctx: @info:status]
en: File indexer is idle.
nds: Dateiindizeren deit opstunns nix.
