nepomuk - en to nds translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Server
nds: Nepomuk-Server

en: Nepomuk Server - Manages Nepomuk storage and services
nds: Nepomuk-Server - pleegt de Nepomuk-Aflaag un -Deensten

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
nds: © 2008 - 2011: Sebastian Trüg

en: Maintainer
nds: Pleger

en: Start the nepomukserver without any services
nds: Den Nepomuk-Server ahn all Deensten opropen
