nepomuk - en to nds translation catalogue (6 entries)

en: Nepomuk Service Stub
nds: Nepomuk-Server-Stump

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
nds: © 008-2011: Sebastian Trüg

en: Maintainer
nds: Pleger

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
nds: Deenst, den Du opropen wullt

en: No service name specified
nds: Keen Deenst angeven

en: Unknown service name:
nds: Nich begäng Deenst:
