kget - en to nds translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
nds: Daalladenpleger

en: Show Drop Target
nds: Treckteel wiesen

en: List All Links
nds: All Links oplisten

en: List Selected Links
nds: Utsöcht Links oplisten

en: No downloadable links were found.
nds: Keen daallaadbor Links funnen.

en: No Links
nds: Keen Links

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
nds: Keen Kommunikatschoon mit KGet-Daallaadpleger mööglich.

en: Communication Error
nds: Kommunikatschoonfehler

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nds: &Warktüüch
