kppplogview - en to nds translation catalogue (47 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
nds: Na en Textdatei exporteren, de Semikolons as Trenntekens bruukt. <p></p>Kann för Tabellrekenprogrammen as <i>KSpread</i> bruukt warrn.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
nds: Na en HTML-Siet exporteren.<p></p>Kann för eenfachen Uttuusch över dat <i>Internet</i> bruukt warrn.

en: Export Wizard for kPPP Logs
nds: Export-Hölper för de KPPP-Logbookdateien

en: List with possible output formats
nds: List vun möögliche Exportformaten

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
nds: <qt><b>Bitte linkerhand dat Utgaavformaat utsöken.</b></qt>

en: Selection of Filetype
nds: Dateityp utsöken

en: Filename:
nds: Dateinaam:

en: [No file selected]
nds: [Keen Datei utsöcht]

en: &Select File...
nds: Datei ut&söken...

en: Select the filename of the exported output file
nds: Söök den Dateinaam för de exporteerte Utgaavdatei ut

en: Selection of Filename
nds: Dateinaam utsöken

en: File Format
nds: Dateiformaat

en: Please Choose File
nds: Bitte Datei utsöken

en: Connection log for %1
nds: Verbinnenprotokoll för %1

en: Loading log files
nds: Logbookdateien warrt laadt

en: KPPP log viewer
nds: KPPP-Logbookkieker

en: KPPP Log Viewer
nds: KPPP-Logbookkieker

en: Monthly Log
nds: Maand-Logbook

en: &File
nds: &Datei

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
nds: © 1999-2002: De KPPP-Programmschrievers

en: Run in KPPP mode
nds: KPPP-Bedrief bruken

en: Connection
nds: Verbinnen

en: Day
nds: Dag

en: From
nds: Vun

en: Until
nds: Bet

en: Duration
nds: Duer

en: Costs
nds: Kösten

en: Bytes In
nds: Kregen Bytes

en: Bytes Out
nds: Sendte Bytes

en: All Connections
nds: All Verbinnen

en: &Prev Month
nds: &Verleden Maand

en: &Next Month
nds: &Nakamen Maand

en: C&urrent Month
nds: Akt&uell Maand

en: &Export...
nds: &Exporteren...

en: Statistics:
nds: Statistiken:

en: n/a
nds: k.A.

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
nds[0]: Köör (%1 Verbinnen)
nds[1]: Köör (%1 Verbinnen)

en: %1 connection | %1 connections
nds[0]: %1 Verbinnen
nds[1]: %1 Verbinnen

en: Monthly estimates
nds: Maand-Estemeren

en: Connection log for %1 %2
nds: Verbinnen in'n %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
nds: Keen Informatschoon över Verbinnen in'n %1 %2

en: A document with this name already exists.
nds: Dat gifft al en Dokment mit dissen Naam.

en: Overwrite file?
nds: Datei överschrieven?

en: An error occurred while trying to open this file
nds: Dat geev en Fehler bi't Opmaken vun disse Datei.

en: Sorry
nds: Deit mi leed

en: Monthly estimates (%1)
nds: Maand-Estemeren (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
nds: Dat geev en Fehler bi't Schrieven na disse Datei.
