libphonon - en to nds translation catalogue (24 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
nds: <html>De Afspeelreedschap <b>%1</b> funkscheneert nich.<br/>As Opbacken warrt <b>%2</b> bruukt.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
nds: <html>Wessel na de Afspeelreedschap <b>%1</b>,<br/>dat nu verföögbor is un en höger Prioriteet hett.</html>

en: Revert back to device '%1'
nds: Torüchgahn na Reedschap "%1"

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
nds: <html>Wessel na de Afspeelreedschap <b>%1</b>,<br/>dat en höger Prioriteet hett oder besünners för dissen Stroom topasst is.</html>

en: Restart Application
nds: Programm nieg starten

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
nds: Du hest dat Hülpprogramm för Dien Phonon-Multimediasysteem ännert.
    
    De Ännern warrt eerst na en Niegstart vun "%1" övernahmen.

en: Main Menu
nds: Hööftmenü

en: Title Menu
nds: Titelmenü

en: Audio Menu
nds: Klangmenü

en: Subtitle Menu
nds: Ünnertitelmenü

en: Chapter Menu
nds: Kapitelmenü

en: Angle Menu
nds: Winkelmenü

en: %0 by %1
nds: %0 vun %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
nds: Bescheden

[ctx: Phonon::]
en: Music
nds: Musik

[ctx: Phonon::]
en: Communication
nds: Snacken

[ctx: Phonon::]
en: Games
nds: Spelen

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
nds: Behinnertenhülp

[ctx: Phonon::]
en: Recording
nds: Opnehmen

[ctx: Phonon::]
en: Control
nds: Stüern

en: PulseAudio Sound Server
nds: PulseAudio-Klangserver

en: Volume: %1%
nds: Luutstärk: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
nds: Mit dissen Schuver kannst Du de Luutstärk topassen. Op't linke Enn is 0%, rechterhand is %1%.

en: Muted
nds: Stumm maakt
