phonon_gstreamer - en to nds translation catalogue (14 entries)

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
nds: Wohrschoen. As't lett hest Du "base"-GStreamer-Modulen nich installeert.
              De hele Ünnerstütten för Klang un Video wöör utmaakt.

en: Default
nds: Standard

en: Unknown
nds: Nich begäng

en: Disable
nds: Utmaken

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
nds: Dien GStreamer-Installatschoon bargt nich all bruukt Modulen.

en: Missing codec helper script assistant.
nds: Kodek-Skripthölper fehlt.

en: Plugin codec installation failed.
nds: Installeren vun Kodekmoduul fehlslaan

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
nds: Phonon hett versöcht, en leeg Kodeknaam to installeren.

en: The codec installer crashed.
nds: Dat Kodek-Installeerprogramm is afstört.

en: The required codec could not be found for installation.
nds: De anfraagt Kodek lett sik nich för't Installeren finnen.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
nds: Bi't Installeren vun den Kodek geev dat en nich begäng Fehler.

en: Not all codecs could be installed.
nds: Nich all Kodeks laat sik installeren.

en: User aborted codec installation
nds: Kodek-Installatschoon vun Bruker afbraken

en: Could not update plugin registry after update.
nds: Moduul-Registry lett sik na't Opfrischen nich op Stand bringen.
