htmlsearch - en to nl translation catalogue (8 entries)

[ctx: List of words to exclude from index]
en: above:about:according:across:actually:
    adj:after:afterwards:again:against:all:
    almost:alone:along:already:also:although:
    always:among:amongst:and:another:any:
    anyhow:anyone:anything:anywhere:are:aren:
    arent:around:became:because:become:
    becomes:becoming:been:before:beforehand:
    begin:beginning:behind:being:below:beside:
    besides:between:beyond:billion:both:but:
    can:cant:cannot:caption:could:couldnt:
    did:didnt:does:doesnt:dont:down:during:
    each:eight:eighty:either:else:elsewhere:
    end:ending:enough:etc:even:ever:every:
    everyone:everything:everywhere:except:few:
    fifty:first:five:for:former:formerly:forty:
    found:four:from:further:had:has:hasnt:have:
    havent:hence:her:here:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:hers:herself:hes:him:
    himself:his:how:however:hundred:
    inc:indeed:instead:into:isnt:its:
    itself:last:later:latter:latterly:least:
    less:let:like:likely:ltd:made:make:makes:
    many:may:maybe:meantime:meanwhile:might:
    million:miss:more:moreover:most:mostly:
    mrs:much:must:myself:namely:neither:
    never:nevertheless:next:nine:ninety:
    nobody:none:nonetheless:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:off:often:once:
    one:only:onto:others:otherwise:our:ours:
    ourselves:out:over:overall:own:page:per:
    perhaps:rather:recent:recently:same:
    seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:six:
    sixty:some:somehow:someone:something:
    sometime:sometimes:somewhere:still:stop:
    such:taking:ten:than:that:the:their:them:
    themselves:then:thence:there:thereafter:
    thereby:therefore:therein:thereupon:these:
    they:thirty:this:those:though:thousand:
    three:through:throughout:thru:thus:tips:
    together:too:toward:towards:trillion:
    twenty:two:under:unless:unlike:unlikely:
    until:update:updated:updates:upon:
    used:using:very:via:want:wanted:wants:
    was:wasnt:way:ways:wed:well:were:
    werent:what:whats:whatever:when:whence:
    whenever:where:whereafter:whereas:whereby:
    wherein:whereupon:wherever:wheres:whether:
    which:while:whither:who:whoever:whole:
    whom:whomever:whose:why:will:with:within:
    without:wont:work:worked:works:working:
    would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:
    youre:yours:yourself:yourselves:youve
nl: aangrenzend:aangrenzende:aanliggend:
    aanliggende:aannemelijk:aantrekken:about:
    above:according:acht:achter:achterste:
    achterste:across:actualisaties:actualiseren:
    actualisering:actually:adj:after:afterwards:
    again:against:al:all:alle:alleen:allen:allerlaatste:
    alles:allesbehalve:almost:alone:along:already:
    als:also:although:altijd:always:alweer:among:
    amongst:and:ander:anderen:anders:
    anderszins:another:any:anyhow:anyone:
    anything:anywhere:are:aren:arent:around:
    became:because:become:becomes:becoming:
    been:before:beforehand:begin:beginnen:
    beginning:begint:begon:begonnen:behalve:
    behind:beide:beiden:being:bekom:bekomen:
    bekomende:bekomt:bekwam:bekwamen:below:
    ben:beneden:benevens:bent:beside:besides:
    between:beyond:beëindigd:bijgewerkt:bijna:
    bijwerken:bijwerking:bijwerkingen:biljoen:billion
    bleek:bleken:blijk:blijken:blijkt:both:boven:
    bovendien:but:bv:can:cannot:cant:caption:could:
    couldnt:daar:daarachter:daarbij:daardoor:daarin:
    daarna:daarnaast:daarvan:daarvoor:dan:dat:de:
    deden:deed:dertig:deze:dezelfde:did:didnt:
    die:dit:doe:doen:does:doesnt:doet:dont:door:
    down:drie:duizend:during:dwars:each:een:eenieder:
    eenmalig:eerste:eerstgenoemde:eertijds:eigen:
    eigenlijk:eigenlijke:eight:eighty:einde:eindigen:
    either:elk:elke::else:elsewhere:en:end:ending:enig:
    enige:enkele:enkeling:enough:enz:er:ergens:etc:
    even:eveneens:ever:every:everyone:everything:
    everywhere:except:feitelijk:feitelijke:few:fifty:first:
    five:for:former:formerly:forty:found:four:from:further:
    geactualiseerd:gebleken:gebruik:gebruiken:gebruikt:
    gebruikte:gebruikten:gedaan:gedurende:geeneen:
    gehad:geheel:gekend:gekund:gelaten:gelijk:
    gemaakt:gemist:gemoeten:genoeg:genomen:gering:
    geringe:geringste:geschikt:gestopt:geval:gevonden:
    geweest:geweest:gewerkt:gewild:gezamenlijk:gezult:
    geëindigd::goed:haar:haars:haarzelf:had:hadden:
    hare:has:hasnt:have:havent:heb:hebben:hebt:heeft:
    heel:hen:hence:her:here:hereafter:hereby:herein:
    heres:hereupon:herhaaldelijk:hers:herself:hes:het:
    hetzelfde:hetzij:heur:heurzelf:hier:hierbij:hierin:hierna:
    hierop:hiervoor:hij:hijzelf:him:himself:his:hoe:hoewel:
    honderd:hopelijk:how:however:hun:hundred:hunzelf:
    ieder:iedereen:iets:in:inc:indeed:inderdaad:info:
    inleiding:instead:into:intussen:is:isnt:its:itself:ja:je:
    jezelf:jij:jou:jouw:jouwzelf:jullie:kan:kennen:kent:
    kleinst:kleinste:kon:konden:kruiselings:kunnen:kunt:
    laat:laatste:laatstgenoemde:langs:last:laten:later:
    latter:latterly:least:less:let:liet:lieten:like:likely:ltd:maak:
    maakt:maakte:maakten:maar:made:mag:make:maken:
    makes:manier:many:may:maybe:meantime:meanwhile:
    meer:meerdere:meerderheid:meest:met:mevr:mevrouw:
    might::mijzelf:miljard:miljoen:million:minder:minst:minste:
    mis:miss:misschien:missen:mist:miste:misten:mocht:
    mochten:moest:moesten:moet:moeten:mogelijk:mogen:
    more:moreover:most:mostly:mrs:much:must:myself:na:
    na:naar:naast:nadat:nader:nadere:naderhand:nadien:
    nam:namelijk:namely:namen:neem:neemt:negen:negentig:
    neither:nemen:nergens:never:nevertheless:next:niemand:
    niet:niets:niettegenstaande:niettemin:nine:ninety:nobody:
    noch:nogmaals:none:nonetheless:nooit:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:nu:nv:of:off:ofschoon:often:omdat:
    omlaag:once:ondanks:onder:ondertussen:one:only:onszelf:
    ontdekt:onto:onze:onzen:ooit:ook:op:opdruk:opnieuw:
    opschrift:others:otherwise:our:ours:ourselves:out:over:
    over:overal:overall:overigen:own:paar:page:pagina:per:
    perhaps:rather:recent:recentelijk:recently:reeds:rondom:
    same:samen:seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:sinds:six:sixty:
    slechts:some:somehow:someone:something:sometime:
    sometimes:somewhere:sommige:still:stop:stoppen:stopt:
    stopte:stopten:such:tachtig:taking:tegen:tegenover:ten:
    tenminste:tenzij:terwijl:tevens:tevoren:than:that:the:their:
    them:themselves:then:thence:there:thereafter:thereby:
    therefore:therein:thereupon:these:they:thirty:this:those:
    though:thousand:three:through:throughout:thru:thus:tien:
    tijdens:tip:tips:toch:toe:toen::together:too:totaan:totdat:
    toward:towards:triljoen:trillion:trouwens:tussen:twee:twenty:
    twintig:two:uit:under:unless:unlike:unlikely:until:update:
    updated:updates:upon:used:using:vaak:van:vandaar:vanhier:
    veel:veelbelovend:veertien:veertig:vele:verder:vergelijkbaar:
    very:via:vier:vijf:vijftien:vijftig:voldoende:volgende:volgens:
    voor:voordat:voordien:voorheen:vroeger:waar:waarachter:
    waarbij:waarin:waarna:waarom:waarop:waarschijnlijk:wanneer:
    want:wanted:wants:waren:was:wasnt:wat:way:ways:wed:weer:
    weg:wel:welke:well:welliswaar:were:werent:werk:werkelijk:
    werkelijke:werken:werkende:werkt:werkte:werkten:what:
    whatever:whats:when:whence:whenever:where:whereafter:
    whereas:whereby:wherein:wheres:whereupon:wherever:
    whether:which:while:whither:who:whoever:whole:whom:
    whomever:whose:why:wie:wiens:wijze:wil:will:willen:wilt:with:
    within:without:wo:wont:work:worked:working:works:wou:
    wouden:would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:youre:
    yours:yourself:yourselves:youve:zal:zeer:zelden:zeldzaam:
    zes:zestig:zeven:zeventig:zij:zijn:zijne:zoals:zonder:zou:
    zouden:zowel:zulke:zullen:zult

en: KDE Index generator for help files.
nl: KDE's indexgenerator voor documentatiebestanden.

en: The language to index
nl: De taal om te indexeren

en: Generating Index
nl: Bezig index te genereren

en: Scanning for files
nl: Bezig met het scannen naar bestanden

en: Extracting search terms
nl: Bezig met zoektermen eruit te lichten

en: Generating index...
nl: Index wordt gegenereerd...

en: Files processed: %1
nl: Bestanden verwerkt: %1
