imagerename_plugin - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
nl: De rechter afbeelding zal de linker afbeelding overschrijven.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
nl: De afbeelding is niet opgeslagen
    op de lokale host.
    Klik op dit label om het te laden.

en: Unable to load image
nl: De afbeelding kan niet geladen worden

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
nl: Diepte: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
nl: Afmetingen: %1x%2
