nepomuk - en to nl translation catalogue (75 entries)

en: Desktop Search Details
nl: Bureaublad zoekdetails

en: Refresh
nl: Verversen

en: Files
nl: Bestanden

en: Emails
nl: E-mailberichten

en: Calculating
nl: Bezig met berekenen

[ctx: @title:window Referring to the folders which will be searched for files to index for desktop search]
en: Advanced File Filtering
nl: Geavanceerde filtering van bestanden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Exclude Mime Type
nl: Mime-type uitsluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the mimetypes that should be excluded from indexing
nl: Selecteer de mime-types die uitgesloten moeten worden van indexering

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Index Exclude Filters
nl: Uitsluitingsfilters voor indexeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select expressions to exclude files from indexing by matching their filenames
nl: Expressies selecteren om bestanden uit te sluiten voor indexering door hun bestandsnamen overeen te laten komen

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/> (symbolic links are <emphasis>not</emphasis> indexed for desktop search)
nl: <filename>%1</filename><nl/> (symbolische koppelingen zullen <emphasis>niet</emphasis> worden geïndexeerd voor bureaubladzoeken)

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/>(will be indexed for desktop search)
nl: <filename>%1</filename><nl/>(zal geïndexeerd worden voor bureaubladzoeken)

[ctx: @info:tooltip %1 is the path of the folder in a listview]
en: <filename>%1</filename><nl/> (will <emphasis>not</emphasis> be indexed for desktop search)
nl: <filename>%1</filename><nl/> (zal <emphasis>niet</emphasis> worden geïndexeerd voor desktopzoeken)

[ctx: @title:window Referring to the folders which will be searched for files to index for desktop search]
en: Customizing Index Folders
nl: Indexeermappen aanpassen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the local folders that contain files to be indexed for fast desktop searches
nl: Selecteer de lokale mappen die bestanden bevatten die u wilt laten indexeren voor snelle zoekopdrachten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_checkShowHiddenFolders)
en: Check to be able to select hidden folders
nl: Activeren om verborgen mappen te kunnen selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShowHiddenFolders)
en: Show hidden folders
nl: Verborgen mappen tonen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Basic Settings
nl: Basisinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nepomuk Semantic Desktop enables tagging and rating of files integrated with the Desktop Search.
nl: Nepomuk Semantic Desktop integreert het taggen en waarderen van bestanden met Desktop Search.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableNepomuk)
en: Enable Nepomuk Semantic Desktop
nl: Nepomuk Semantic Desktop activeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Nepomuk Desktop File Indexer
nl: Nepomuk bestandenindexering van het bureaublad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Nepomuk desktop search allows searching for files by content instead of just by name.
nl: Met Nepomuk bureaubladzoeken kunt u naar bestanden zoeken op inhoud in plaats van alleen op naam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableFileIndexer)
en: Enable Nepomuk File Indexer
nl: Nepomuk bestandenindexering inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_fileIndexerSuspendResumeButtom) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_emailIndexerSuspendResumeButtom)
en: Suspend
nl: Onderbreken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_emailIndexingBox)
en: PIM Data Indexing
nl: Indexering van PIM-gegevens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: PIM data indexing allows full text search in events, contacts, email and their attachments.
nl: Indexering van PIM-gegevens maakt het mogelijk te zoeken in afspraken, contactpersonen, e-mailberichten en hun bijlagen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkEnableEmailIndexer)
en: Enable PIM Data Indexer
nl: Indexering van PIM-gegevens inschakelen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Indexing
nl: Indexeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: File Indexing
nl: Bestandenindexering

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Customize the files and folders to be indexed
nl: Pas de bestanden en mappen aan om te worden geïndexeerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxDocuments)
en: Index Documents
nl: Indexeren van documenten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxAudio)
en: Index Audio
nl: Audio indexeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxImage)
en: Index Images
nl: Afbeeldingen indexeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxVideo)
en: Index Videos
nl: Video's indexeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkboxSourceCode)
en: Index Source Code
nl: Broncode indexeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonAdvancedFileIndexing)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonCustomizeIndexFolders)
en: Customize Folders
nl: Mappen aanpassen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Removable media handling:
nl: Behandeling van verwijderbare media:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Indexing of files on removable media
nl: Bestanden indexeren op verwijderbare media

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: <para>Nepomuk can index files on removable devices like USB keys or external hard-disks for fast desktop searches.</para>
    <para>By default no files are indexed. Here this behaviour can be changed to one of two options:</para>
    <para><list><item><interface>Index files on all removable devices</interface> - Files on removable media are indexed as soon as the medium is mounted. Caution: this does not include media which have been rejected via the second option.</item>
    <item><interface>Ask individually when newly mounted</interface> - The user will be asked to decide if files on the newly mounted medium should be indexed or not. Once decided Nepomuk will not ask again.</item></list></para>
nl: <para>Nepomuk kan bestanden indexeren op verwijderbare apparaten zoals USB sticks of externe harde schijven voor snel zoeken op het bureaublad.</para>
    <para>Standaard worden geen bestanden geïndexeerd. Dit gedrag kan hier worden gewijzigd tot één van twee opties:</para>
    <para><list><item><interface>Bestanden indexeren op alle verwijderbare apparaten</interface> - Bestanden op verwijderbare media worden geïndexeerd zodra het medium is aangekoppeld. Waarschuwing: Hierbij zitten geen media die via de tweede optie zijn uitgesloten.</item>
    <item><interface>Individueel vragen wanneer nieuw aangekoppeld</interface> - De gebruiker zal worden gevraagd of bestanden op het nieuw aangekoppelde medium geïndexeerd zou moeten worden of niet. Na een beslissing zal Nepomuk het niet nog eens vragen.</item></list></para>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Ignore all removable media
nl: Alle verwijderbare media negeren

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Index files on all removable devices
nl: Bestanden indexeren op verwijderbare media

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRemovableMediaHandling)
en: Ask individually when newly mounted
nl: Individueel vragen bij nieuw aangekoppeld

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Backup
nl: Reservekopie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Automatic Backups
nl: Automatische reservekopieën maken

[ctx: @info]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Nepomuk can perform regular automatic backups of all data that could not be restored otherwise. This includes manually created tags, ratings, but also statistical data.
nl: Nepomuk kan reguliere automatische reservekopieën van alle gegevens, die anders niet hersteld kunnen worden, maken. Dit omvat handmatig aangemaakte tags en waarderingen, maar ook statistische gegevens.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Backup frequency:
nl: Frequentie van reservekopie maken:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_comboBackupFrequency)
en: How often should a backup of the Nepomuk database be created
nl: Hoe vaak moet een reservekopie van de Nepomuk database aangemaakt worden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Backup Time:
nl: Tijd van maken van reservekopie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTimeEdit, m_editBackupTime)
en: When should the backup be created
nl: Wanneer moet een reservekopie aangemaakt worden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Max number of backups:
nl: Maximum aantal reservekopieën:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_spinBackupMax)
en: How many previous backups should be kept
nl: Hoeveel voorgaande reservekopieën moeten er bewaard worden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_buttonManualBackup)
en: Manual Backup...
nl: Handmatig reservekopie maken...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_buttonRestoreBackup)
en: Restore Backup...
nl: Reservekopie terugzetten...

en: Desktop Search Configuration Module
nl: Configuratiemodule voor bureaubladzoeken

[ctx: @item:inlistbox]
en: Disable Automatic Backups
nl: Automatische reservekopie maken uitschakelen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Daily Backup
nl: Dagelijkse reservekopie

[ctx: @item:inlistbox]
en: Weekly Backup
nl: Wekelijkse reservekopie

en: The Nepomuk installation is not complete. No desktop search settings can be provided.
nl: De Nepomuk installatie is niet volledig. Instellingen van bureaubladzoeken kunnen niet worden geleverd.

en: Failed to start the desktop search service (Nepomuk). The settings have been saved and will be used the next time the server is started.
nl: De bureaubladzoekservice kon niet worden gestart (Nepomuk). De instellingen zijn opgeslagen en zullen worden toegepast bij de volgende keer dat de server wordt gestart.

en: Desktop search service not running
nl: Bureaubladzoekservice is niet actief.

[ctx: @info:status]
en: Desktop search services are active
nl: Bureaubladzoekservices zijn actief

[ctx: @info:status]
en: Desktop search services are disabled
nl: Bureaubladzoekservices zijn uitgeschakeld

[ctx: @info:status %1 is an error message returned by a dbus interface.]
en: Failed to contact File Indexer service (%1)
nl: Kon geen contact krijgen met de service bestandenindexering (%1)

[ctx: @info:status]
en: File indexing service failed to initialize, most likely due to an installation problem.
nl: Initialiseren van de bestandenindexeringservice is mislukt, hoogst waarschijnlijk door een installatieprobleem.

[ctx: @info:status]
en: File indexing service not running.
nl: Bestandenindexeringservice is niet actief.

[ctx: Resumes the Nepomuk file indexing service.]
en: Resume
nl: Hervatten

[ctx: Suspends the Nepomuk file indexing service.]
en: Suspend
nl: Onderbreken

[ctx: @info:status %1 is an error message returned by a dbus interface.]
en: Failed to contact PIM Data Indexer service (%1)
nl: Kon geen contact krijgen met de service voor indexering van PIM-gegevens (%1)

[ctx: @info:status]
en: PIM Data Indexing service is suspended
nl: Service voor indexering van PIM-gegevens onderbroken

[ctx: @info:status]
en: PIM Data indexing service not running.
nl: Service voor indexering van PIM-gegevens niet actief.

en: Resume
nl: Hervatten

en: 1 existing backup | %1 existing backups
nl[0]: 1 bestaande reservekopie
nl[1]: %1 bestaande reservekopieën

[ctx: @info %1 is the creation date of a backup formatted vi KLocale::formatDateTime]
en: Oldest: %1
nl: Oudste: %1
