kcmhtmlsearch - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
nl: De volledige-tekst-zoekmachine maakt gebruik van de ht://dig HTML-zoekmachine. U kunt ht://dig ophalen bij

en: Information about where to get the ht://dig package.
nl: Informatie over waar u het ht://dig-pakket vandaan kunt halen.

en: ht://dig home page
nl: Startpagina van ht://dig

en: Program Locations
nl: Programmalocaties

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
nl: Voer hier het pad in naar uw htdig-programma, bijv. /usr/local/bin/htdig

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
nl: Voer hier het pad in naar uw htsearch-programma, bijv. /usr/local/bin/htsearch

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
nl: Voer hier het pad in naar uw htmerge-programma, bijv. /usr/local/bin/htmerge

en: Scope
nl: Bereik

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
nl: Hier kunt u bepalen welke delen van de documentatie zullen worden opgenomen in de index van de volledige-tekst-zoekmachine. Beschikbare opties zijn de KDE-documentatie, de geïnstalleerde man-pagina's en de geïnstalleerde info-pagina's. U staat vrij in uw keuze.

en: &KDE help
nl: &KDE-documentatie

en: &Man pages
nl: &Man-pagina's

en: &Info pages
nl: &Info-pagina's

en: Additional Search Paths
nl: Extra zoekpaden

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
nl: Hier kunt u eventuele extra paden voor het zoeken naar documentatie opgeven. Om een pad toe te voegen klikt u op de knop <em>Toevoegen...</em> en selecteert u de map van waaraf de documentatie zal worden gezocht. U kunt de mappen verwijderen door op de knop <em>Verwijderen</em> te klikken.

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language Settings
nl: Taalinstellingen

en: Here you can select the language you want to create the index for.
nl: Hier kunt u bepalen voor welke taal u de index wilt aanmaken.

en: &Language
nl: &Taal

en: Generate Index...
nl: Index genereren...

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
nl: Klik op deze knop om een index voor de volledige-tekst-zoekmachine te genereren.

en: without name
nl: naamloos

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
nl: <h1>Documentatie-index</h1> In deze module kunt u de "ht://dig" -motor instellen. U kunt deze gebruiken voor het zoeken in de volledige tekst van de KDE-documentatie en in andere systeemdocumentatie, zoals man- en infopagina's.
