kcmicons - en to nl translation catalogue (54 entries)

en: Use of Icon
nl: Pictogramgebruik

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
nl: Actief

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Size:
nl: Grootte:

en: Animate icons
nl: Pictogramanimatie

en: Set Effect...
nl: Effect instellen...

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Small Icons
nl: Kleine pictogrammen

en: Panel
nl: Paneel

en: Dialogs
nl: Dialogen

en: All Icons
nl: Alle pictogrammen

en: Setup Default Icon Effect
nl: Instellingen voor effect van standaardpictogram

en: Setup Active Icon Effect
nl: Instellingen voor effect van actief pictogram

en: Setup Disabled Icon Effect
nl: Instellingen voor effect van inactief pictogram

en: No Effect
nl: Geen effect

en: To Gray
nl: Naar grijswaarde

en: Colorize
nl: Inkleuren

en: Desaturate
nl: Verzadiging verminderen

en: To Monochrome
nl: Naar monochroom

en: &Semi-transparent
nl: &Semi-transparant

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Effect Parameters
nl: Effectparameters

en: &Amount:
nl: Omv&ang:

en: Co&lor:
nl: K&leur:

en: &Second color:
nl: T&weede kleur:

en: Name
nl: Naam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Install Theme File...
nl: Themabestand installeren...

en: Install a theme archive file you already have locally
nl: Installeer een thema-archiefbestand dat u op uw computer hebt opgeslagen

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
nl: Als u al een thema-archief op uw harde schijf hebt opgeslagen, dan kunt u die met deze knop uitpakken en beschikbaar maken voor KDE-programma's

en: Get New Themes...
nl: Nieuwe thema's ophalen...

en: Get new themes from the Internet
nl: Haal nieuwe thema's op van internet

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
nl: Hiervoor hebt u een verbinding met internet nodig. Een dialoog zal een lijst met thema's van de website http://www.kde.org weergeven. Klik op de knop 'Installeren' om het bijhorende thema op uw computer te zetten.

en: Remove Theme
nl: Thema verwijderen

en: Remove the selected theme from your disk
nl: Verwijder het geselecteerde thema van uw harde schijf

en: This will remove the selected theme from your disk.
nl: Dit zal het geselecteerde thema van uw harde schijf verwijderen.

en: Select the icon theme you want to use:
nl: Selecteer het pictogramthema dat u wilt gebruiken:

en: Drag or Type Theme URL
nl: URL-adres van thema hier invoeren/naar toe slepen

en: Unable to find the icon theme archive %1.
nl: Het pictogramthema-archief %1 is niet gevonden.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
nl: Het pictogramthema-archief kon niet worden gedownload.
    Controleer of het adres %1 correct is.

en: The file is not a valid icon theme archive.
nl: Het bestand is geen geldig pictogramthema-archief.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
nl: Er deed zich een fout voor tijdens het installeren. Toch is het meeste van de thema's uit het archief geïnstalleerd.

en: Installing icon themes
nl: Pictogramthema's installeren

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
nl: <qt>Thema <strong>%1</strong> wordt geïnstalleerd</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
nl: <qt>Wilt u pictogramthema <strong>%1</strong> verwijderen?<br /><br />Alle bestanden die door dit thema zijn geïnstalleerd worden dan verwijderd.</qt>

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: &Theme
nl: &Thema

en: Ad&vanced
nl: Gea&vanceerd

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Icons Control Panel Module
nl: Pictogrammen Configuratiemodule

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install Theme File..." button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
nl: <h1>Pictogrammen</h1>In deze module kunt u de pictogrammen voor uw desktop kiezen. <p>Om een pictogramthema te kiezen, klik op de naam ervan en bevestig uw keuze door op "Toepassen" te klikken. Als u uw keuze niet wilt toepassen drukt u op de knop "Ongedaan maken". </p> <p>Door op de knop "Themabestand installeren" kunt u een nieuw pictogramthema installeren. Schrijf de locatie ervan in het invoerveld, of blader er naar toe. Druk op de knop "OK" om de installatie te voltooien.</p> <p>De knop "Thema verwijderen" is alleen actief als u een thema hebt geselecteerd dat u zelf hebt geïnstalleerd. Globaal geïnstalleerde thema's kunnen niet vanuit deze module worden verwijderd. </p><p>U kunt tevens effecten kiezen die zullen worden toegepast op de pictogrammen.</p>
