kcmshell - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
nl: KDE Configuratiemodule

en: A tool to start single KDE control modules
nl: Een hulpmiddel om losse KDE-configuratiemodules te starten

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
nl: (c) 1999-2004, de KDE-ontwikkelaars

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: List all possible modules
nl: Lijst met alle mogelijke modules

en: Configuration module to open
nl: Configuratiemodule om te openen

en: Specify a particular language
nl: Specificeer een bepaalde taal

en: Do not display main window
nl: Hoofdvenster niet weergeven

en: Arguments for the module
nl: Argumenten voor de module

en: The following modules are available:
nl: De volgende modules zijn beschikbaar:

en: No description available
nl: Geen beschrijving beschikbaar

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
nl: Kon module '%1' niet vinden. Zie kcmshell4 --list voor de volledige lijst met modulen.
