kglobalaccel - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
nl: De globale sneltoets voor %1 was uitgegeven.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
nl: Het programma %1 heeft een nieuwe globale sneltoets

en: Open Global Shortcuts Editor
nl: Globale sneltoetsbewerker openen

en: KDE Global Shortcuts Service
nl: KDE globale sneltoetsservice

en: Maintainer
nl: Onderhouder
