khelpcenter - en to nl translation catalogue (119 entries)

en: KDE Help Center
nl: KDE Documentatiecentrum

en: The KDE Help Center
nl: Het KDE Documentatiecentrum

en: (c) 1999-2011, The KHelpCenter developers
nl: (c) 1999-2011, de ontwikkelaars van KHelpCenter

en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Info page support
nl: Ondersteuning voor informatiepagina

en: URL to display
nl: URL-adres om te tonen

en: Top-Level Documentation
nl: Bovenste documentatie

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
nl: Engels

en: Font Configuration
nl: Lettertypeconfiguratie

en: Sizes
nl: Groottes

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
nl: M&inimum tekengrootte:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
nl: Midd&elste tekengrootte:

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: S&tandard font:
nl: S&tandaard lettertype:

en: F&ixed font:
nl: Vast lettert&ype:

en: S&erif font:
nl: Schr&eef lettertype:

en: S&ans serif font:
nl: Schreefl&oos lettertype:

en: &Italic font:
nl: Curs&ief lettertype:

en: &Fantasy font:
nl: &Fantasie-lettertype:

en: Encoding
nl: Codering

en: &Default encoding:
nl: Stan&daardcodering:

en: Use Language Encoding
nl: Taalcodering gebruiken

en: &Font size adjustment:
nl: Aanpassing van teken&grootte:

en: By Topic
nl: Op onderwerp

en: Alphabetically
nl: Alfabetisch

en: Rebuilding glossary cache...
nl: Woordenlijstbuffer wordt opnieuw aangemaakt...

en: Rebuilding cache... done.
nl: Buffer wordt opnieuw aangemaakt... voltooid.

en: Error
nl: Fout

en: Unable to show selected glossary entry: unable to open file 'glossary.html.in'!
nl: Het geselecteerde item uit de woordenlijst kon niet worden getoond: het bestand 'glossary.html.in' kon niet worden geopend.

en: See also:
nl: Kijk ook bij:

en: KDE Glossary
nl: KDE-woordenlijst

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine.
nl: De volledige-tekst-zoekmachine maakt gebruik van de ht://dig HTML-zoekmachine.

en: Information about where to get the ht://dig package.
nl: Informatie over waar u het ht://dg-pakket kunt vandaan halen.

en: You can get ht://dig at the ht://dig home page
nl: U kan ht://dig verkrijgen op de thuispagina van ht://dig

en: Program Locations
nl: Programmalocaties

en: Enter the URL of the htsearch CGI program.
nl: Voer het URL-adres in van het CGI-programma htsearch.

en: Enter the path to your htdig indexer program here.
nl: Voer het pad in naar uw htdig indexerprogramma.

en: htdig database:
nl: htdig-database:

en: Enter the path to the htdig database folder.
nl: Voer het pad in naar de map van de htdig-database.

en: By Category
nl: Op categorie

en: Change Index Folder
nl: Indexmap wijzigen

en: Index folder:
nl: Indexmap:

en: Build Search Indices
nl: Zoekindicaties bouwen

en: Index creation log:
nl: Logbestand van indexgeneratie:

[ctx: Label for button to close search index progress dialog after successful completion]
en: Close
nl: Sluiten

en: Index creation finished.
nl: Aanmaken van index voltooid.

[ctx: Label for stopping search index generation before completion]
en: Stop
nl: Stoppen

en: Build Search Index
nl: Zoekindex aanmaken

en: Build Index
nl: Index aanmaken

en: To be able to search a document, a search
    index needs to exist. The status column of the list below shows whether an index
    for a document exists.
nl: Om een document te kunnen doorzoeken is een zoekindex nodig.
    De statuskolom van de lijst hieronder geeft aan of een index
    voor een document bestaat.

en: To create an index, check the box in the list and press the
    "Build Index" button.
nl: Om een index aan te maken, schakel het vakje in de lijst in
    en klik op de knop "Index aanmaken".

en: Search Scope
nl: Zoekbereik

en: Change...
nl: Wijzigen...

en: <qt>The folder <b>%1</b> does not exist; unable to create index.</qt>
nl: <qt>De map <b>%1</b> bestaat niet. De index kan niet worden aangemaakt.</qt>

[ctx: Describes the status of a documentation index that is missing]
en: Missing
nl: Ontbreekt

en: No document type.
nl: Geen documenttype.

en: No search handler available for document type '%1'.
nl: Geen zoekafhandeling beschikbaar voor documenttype '%1'.

en: No indexing command specified for document type '%1'.
nl: Geen indexeercommando opgegeven voor documenttype '%1'.

en: Failed to build index.
nl: Index kon niet worden aangemaakt.

en: Error executing indexing build command:
    %1
nl: Fout bij het aanmaken van de index:
    %1

en: Unable to start command '%1'.
nl: Het commando '%1' kon niet worden uitgevoerd.

en: KHelpCenter Index Builder
nl: KHelpCenter Indexeerder

en: (c) 2003, The KHelpCenter developers
nl: (c)2003, de KHelpCenter-ontwikkelaars

en: Document to be indexed
nl: Document om te indexeren

en: Index directory
nl: Indexmap

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
nl: Pad naar indexmap.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
nl: Pad naar de map met zoekindexen.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
nl: Momenteel zichtare navigatortab

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
nl: Be&werken

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
nl: &Ga naar

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Search Error Log
nl: Zoekfoutenlog

en: Preparing Index
nl: Bezig met voorbereiden van de index

en: Ready
nl: Gereed

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: Moves to the previous page of the document
nl: Gaat naar de vorige pagina van het document

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: Moves to the next page of the document
nl: Gaat naar de volgende pagina van het document

en: Table of &Contents
nl: Inhoudsop&gave

en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

en: Go back to the table of contents
nl: Ga terug naar de inhoudsopgave

en: &Last Search Result
nl: &Laatste zoekresultaat

en: Configure Fonts...
nl: Lettertypen instellen...

en: Increase Font Sizes
nl: Lettertekens vergroten

en: Decrease Font Sizes
nl: Lettertekens verkleinen

en: &Search
nl: &Zoeken

en: &Contents
nl: &Inhoud

en: Search Options
nl: Zoekopties

en: G&lossary
nl: Woorden&lijst

en: Start Page
nl: Startpagina

en: Unable to run search program.
nl: Zoekprogramma kon niet worden uitgevoerd.

en: A search index does not yet exist. Do you want to create the index now?
nl: Er is nog geen zoekindex aanwezig. Wilt u deze index nu aanmaken?

en: Create
nl: Aanmaken

en: Do Not Create
nl: Niet aanmaken

en: Error: No document type specified.
nl: Fout, geen documenttype opgegeven.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
nl: Fout: geen zoekafhandeling beschikbaar voor documenttype '%1'.

en: Unable to initialize SearchHandler from file '%1'.
nl: De zoekafhandeling kon niet vanuit bestand '%1' worden geïnitialiseerd.

en: No valid search handler found.
nl: Geen geldige zoekafhandeling gevonden.

en: Search Results for '%1':
nl: Zoekresultaten voor '%1':

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Error executing search command '%1'.
nl: Fout bij het uitvoeren van zoekcommando '%1'.

en: Error: %1
nl: Fout: %1

en: '%1' not found, check your installation
nl: '%1' niet gevonden, controleer uw installatie

en: '%1' not found, install the package containing it
nl: '%1' niet gevonden, installeer het pakket dat het bevat

en: No search command or URL specified.
nl: Geen zoekcommando of URL-adres opgegeven.

en: and
nl: en

en: or
nl: of

en: &Method:
nl: &Methode:

en: Max. &results:
nl: Max. &resultaten:

en: &Scope selection:
nl: Bereik&selectie:

en: Scope
nl: Bereik

en: Build Search &Index...
nl: Zoek&index aanmaken...

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
nl: Alles

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
nl: Geen

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
nl: onbekend

en: Copy Link Address
nl: Doeladres kopiëren
