kio_bookmarks - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Root
nl: Hoofdmap

en: Places
nl: Locaties

en: Bad request: %1
nl: Verkeerd verzoek: %1

en: My bookmarks
nl: Mijn bladwijzers

en: Initial developer
nl: Oorspronkelijke ontwikkelaar

en: There are no bookmarks to display yet.
nl: Er zijn nog geen bladwijzers om te weergeven.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
nl: Het CSS-bestand kio_bookmarks is niet gevonden. De uitvoer zal er lelijk uit zien.
    Controleer uw installatie.

en: My Bookmarks
nl: Mijn bladwijzers
