kio_fish - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
nl: Bezig met verbinden...

en: Initiating protocol...
nl: Bezig met initialiseren van protocol...

en: Local Login
nl: Lokaal aanmelden

en: SSH Authentication
nl: SSH-authenticatie

en: Disconnected.
nl: Niet verbonden.
