kio_sftp - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
nl: Onjuiste of ongeldige wachtwoordzin

en: SFTP Login
nl: SFTP-login

en: Use the username input field to answer this question.
nl: Het invoerveld voor de gebruikersnaam gebruiken om deze vraag te beantwoorden.

en: Please enter your password.
nl: Voer uw wachtwoord in.

en: Could not allocate callbacks
nl: Terugbellen kon niet worden toegekend

en: Could not set log verbosity.
nl: Hoeveelheid logging instellen lukt niet.

en: Could not set log userdata.
nl: Gebruikergegevens loggen instellen lukt niet.

en: Could not set log callback.
nl: Instelling van loggen van terugbellen lukt niet.

en: Could not create a new SSH session.
nl: Kon geen nieuwe SSH-sessie aanmaken.

en: Could not set a timeout.
nl: Tijdslimiet instellen lukt niet.

en: Could not set compression.
nl: Compressie instellen lukt niet.

en: Could not set host.
nl: Host instellen lukt niet.

en: Could not set port.
nl: Poort instellen lukt niet.

en: Could not set username.
nl: Gebruikersnaam instellen lukt niet.

en: Could not parse the config file.
nl: Configuratiebestand ontleden lukt niet.

en: Opening SFTP connection to host %1:<numid>%2</numid>
nl: Bezig met opbouw van SFTP-verbinding naar host %1:<numid>%2</numid>

en: Could not create hash from server public key
nl: Kon geen hash maken van de publieke sleutel van de server

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
nl: De host-sleutel voor deze server is niet gevonden maar er bestaat een ander type sleutel.
    Een aanvaller zou de standaard serversleutel kunnen wijzigen om uw client te laten denken dat deze niet bestaat.
    Gaarne contact opnemen met uw systeembeheerder.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
nl: De host-sleutel voor de server %1 is gewijzigd.
    Dit zou ofwel DNS SPOOFING kunnen betekenen of het IP-adres van de host en zijn host-sleutel zijn op hetzelfde tijdstip gewijzigd.
    De vingerafdruk van de door de host op afstand verzonden sleutel is:
     %2
    Gaarne contact opnemen met uw systeembeheerder.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
nl: Waarschuwing: de identiteit van de host kan niet worden geverifieerd.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
nl: De authenticiteit van host %1 kan niet worden vastgesteld.
    De vingerafdruk van de sleutel is: %2
    Bent u er zeker van dat u wil doorgaan met verbinden?

en: Authentication failed.
nl: Authenticatie is mislukt.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
nl: Authenticatie is mislukt. De server heeft geen authenticatiemethoden gezonden

en: Please enter your username and password.
nl: Voer uw gebruikersnaam en wachtwoord in.

en: Incorrect username or password
nl: Onjuiste gebruikersnaam of wachtwoord

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
nl: Het activeren van het SFTP-subsysteem lukt niet. Verzeker u ervan dat deze is ingeschakeld op de server.

en: Could not initialize the SFTP session.
nl: Kan de SFTP-sessie niet initialiseren.

en: Successfully connected to %1
nl: Succesvol verbonden met %1

en: Could not read link: %1
nl: Lezen lukt niet van koppeling: %1

en: Could not change permissions for
    %1
nl: Kon de toegangsrechten niet wijzigen voor
    %1
