kio_thumbnail - en to nl translation catalogue (12 entries)

[ctx: @option:check]
en: Rotate the image automatically
nl: Afbeelding automatisch draaien

en: kio_thumbmail
nl: kio_thumbnail

en: No MIME Type specified.
nl: Geen MIME-bestandstype opgegeven.

en: No or invalid size specified.
nl: Geen of een ongeldige grootte opgegeven.

en: Cannot create thumbnail for directory
nl: Kan geen miniatuur aanmaken voor map

en: No plugin specified.
nl: Geen plugin opgegeven.

en: Cannot load ThumbCreator %1
nl: Kan ThumbCreator %1 niet laden

en: Cannot create thumbnail for %1
nl: Kan geen miniatuur aanmaken voor %1

en: Failed to create a thumbnail.
nl: Aanmaken van een miniatuur is mislukt

en: Could not write image.
nl: Afbeelding kon niet worden geschreven.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
nl: Verbinding met gedeeldgeheugensegment %1 is mislukt

en: Image is too big for the shared memory segment
nl: Afbeelding is te groot voor het gedeeldgeheugensegment
