kio_trash - en to nl translation catalogue (27 entries)

en:  day |  days
nl[0]:  dag
nl[1]:  dagen

en: <para>KDE's wastebin is configured to use the <b>Finder</b>'s Trash.<br></para>
nl: <para>De prullenbak van KDE is ingesteld om de <b>Zoeker</b> van Prullenbak te gebruiken.<br></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Emptying KDE's wastebin will remove only KDE's trash items, while<br>emptying the Trash through the Finder will delete everything.</para><para>KDE's trash items will show up in a folder called KDE.trash, in the Trash can.</para>
nl: <para>Het legen van de prullenbak van KDE zal alleen prullenbak-items van KDE verwijderen, terwijl<br>Legen van de Prullenbak via de Zoeker alles zal verwijderen.</para><para>De prullenbak-items van KDE zullen getoond worden in een map genaamd KDE.prullenbak, in de Prullenbak.</para>

en: Delete files older than:
nl: Bestanden verwijderen als ze ouder zijn dan:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
nl: <para>Activeer dit vak om toe te staan <b>automatische verwijdering</b> van bestanden die ouder zijn dan de gespecificeerde waarde. Laat dit uitgeschakeld om <b>niet</b> automatisch items te verwijderen na een bepaalde tijdspanne</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
nl: <para>Stel het aantal dagen in dat bestanden in de prullenbak mogen verblijven. Enig bestand dat ouder is dan dit zal automatisch worden verwijderd.</para>

en: Limit to maximum size
nl: Beperken tot maximumgrootte

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
nl: <para>Activeer dit vakje om een limiet te stellen aan de maximum hoeveelheid schijfruimte voor de prullenbak die u hieronder kunt specificeren. Anders is deze onbeperkt.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
nl: <para>Dit is het maximum percentage schijfruimte dat zal worden gebruikt voor de prullenbak.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
nl: <para>Dit is de berekende hoeveelheid schijfruimte die maximaal voor de prullenbak is toegestaan</para>

en: Maximum size:
nl: Maximum grootte:

en: When limit reached:
nl: Wanneer limiet bereikt is:

en: Warn Me
nl: Mij waarschuwen

en: Delete Oldest Files From Trash
nl: Oudste bestanden uit de prullenbak verwijderen

en: Delete Biggest Files From Trash
nl: Grootste bestanden uit prullenbak verwijderen

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
nl: <para>Als de limiet is bereikt, dan zal het eerst de typen bestanden verwijderen die u hebt gespecificeerd. Als dit is ingesteld om u te waarschuwen, dan zal dat gedaan worden in plaats van bestanden automatisch te verwijderen.</para>

en: Malformed URL %1
nl: Verkeerd gevormd URL-adres %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
nl: De map %1 bestaat niet meer. U kunt dit item niet terugzetten op de oorspronkelijke locatie. U kunt die map opnieuw aanmaken en de terugzetopdracht nogmaals uitvoeren, of het item naar een andere plek buiten de prullenbak slepen om het terug te halen.

en: This file is already in the trash bin.
nl: Dit bestand bevindt zich al in de prullenbak.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
nl: Interne fout in copyOrMove, zou nooit moeten gebeuren

en: not supported
nl: niet ondersteund

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
nl: Hulpprogramma om KDE's prullenbak af te handelen
    Opmerking, om bestanden in de prullenbak te plaatsen, gebruik geen ktrash, maar "kioclient move 'url' trash:/"

en: Empty the contents of the trash
nl: Prullenbak legen

en: Restore a trashed file to its original location
nl: Zet een weggegooid bestand terug op zijn oorspronkelijke locatie

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
nl: De prullenbak heeft zijn maximum grootte bereikt.
    Ruim de prullenbak handmatig op.

en: The file is too large to be trashed.
nl: Dit bestand is te groot voor de prullenbak.
