kreadconfig - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
nl: Leest KConfig-instellingen - voor gebruik in shell scripts

en: Use <file> instead of global config
nl: <file> gebruiken in plaats van globale configuratie

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
nl: Groep om in te zoeken. Gebruik herhaaldelijk voor geneste groepen.

en: Key to look for
nl: Term om naar te zoeken

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Type of variable
nl: Variabeletype
