kded_phononserver - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Invalid Driver
nl: Ongeldig stuurprogramma

en: <html>This device is currently not available (either it is unplugged or the driver is not loaded).</html>
nl: <html>Dit apparaat is momenteel niet beschikbaar (het is niet met de computer verbonden of het bijhorende stuurprogramma is niet geladen).</html>

en: <html>This will try the following devices and use the first that works: <ol>%1</ol></html>
nl: <html>Dit zal de volgende apparaten proberen en het eerste gebruiken dat werkt: <ol>%1</ol></html>

[ctx: unknown sound card]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Output: %1
nl: Uitvoer: %1

en: Capture: %1
nl: Opname: %1

en: Removed Sound Devices
nl: Verwijderde geluidsapparaten

en: Removed Video Devices
nl: Verwijderde videoapparaten

en: Forget about the sound devices.
nl: Geluidsapparaten vergeten.

en: Forget about the video devices
nl: Videoapparaten vergeten

[ctx: short string for a button, it opens the Phonon page of System Settings]
en: Manage Devices
nl: Apparaten beheren

en: Open the System Settings page for device configuration where you can manually remove disconnected devices from the cache.
nl: Open de pagina voor systeeminstellingen voor apparaatconfiguraties waarin u niet-verbonden apparaten handmatig uit de cache kunt verwijderen.

en: <html><p>KDE detected that one or more internal devices were removed.</p><p><b>Do you want KDE to permanently forget about these devices?</b></p><p>This is the list of devices KDE thinks can be removed:<ul><li>%1</li></ul></p></html>
nl: <html><p>KDE heeft ontdekt dat een of meer interne apparaten zijn verwijderd.</p><p><b>Wilt u dat KDE deze apparaten permanent vergeet?</b></p><p>Dit is de lijst van apparaten waarvan KDE denkt dat ze kunnen worden verwijderd:<ul><li>%1</li></ul></p></html>

en: Do not ask again for these devices
nl: Niet meer vragen voor deze apparaten
